2015-10-03

Laimingo skautuko linija

Ei, skaute, ar esi laimingas skautas?

Ei, skaute ar dažnai pamiršti svarbias skautiškas data? O gal turi problemų vis laužydamas galvą kaip pasidaryti skautišką pažymėjimą? Vis neprisimeni ar jau susimokėjau nario mokestį šiais metais? Gal tau vis neaišku kas ta LS Taryba, Pirmija, komisijos, ką jos daro? Gal ruošiesi pirmąjam žygiui ir niekaip neapsisprendi ką įsidėti į kuprinę? Ir kur rasti informaciją į visus galvelę laužančius klausimus? Nespėji sekti kas naujausio vyksta Lietuvos skautijoje, bet labai nori žinoti? O gal tiesiog nori papasakoti savo skautiško gyvenimo įspūdžius, džiaugsmus ir rūpestėlius?

Lietuvos skautijos administracijos skyrius nori ištiesti tau pagalbos ranką ir padėti atsakyti į visus Tau kylančius klausimus.

Kiekvieną ketvirtadienį nuo 16 val. iki 20 val. veikia „Laimingo skautuko linija“ - skambink mums tel.: 8614 79646 arba 837 422002 ir klausk!  Taip pat kasdiena gali rašyti el.paštu info@skautai.lt Mes pažadame išklausyti ir atsakyti į visus klausimus.

Į elektroninius laiškus ir klausimus į kuriuos atsakymo nežinosime pažadame atsakyti per 2 d.d.

Laimingo skautuko linija