2014-12-10

Nemuno tunto gimtadienis

Nemuno tuntas atšventė antrąjį gimtadienį!!!

Gruodžio 6 dieną į Kauno skautų namą susirinko jūrų skautai atšvesti Nemuno tunto antrąjį gimtadienį. Šventę pradėjome nuo atidarymo rikiuotės, kurios metu išgirdome daug sveikinimo kalbų ir šūkių. Po rikiuotės pradėjome šventinę programą: iš pradžių visi kartu dėliojome suneštinį tortą dėl, kurio vėliau visi turėjome papasakoti įsimintiniausia šių metų įvykį iš savo skautiško gyvenimo. Kai visi pasipasakojome, pavalgėme torto ėjome daryti nuotraukų koliažą, kuris atspindi tunto metinę veiklą ir visus nuotykius patirtus būnant kartu. Nemuno tuntas per šį gimtadienį bandė pagaminti patį didžiausią tortą ir mano, kad jiems pavyko, todėl nori mesti išūkį! Ar jums pavyks pagaminti didesnį tortą? :-)