2015-04-16

10 sėkmingos skilties taisyklių

Svarbiausia...

1. Svarbiausia skautavime išlikti tyrėju, ieškotoju, besidominčiu žmogumi ir tempti su savim kitus.
  2. Išmokti veikti kartu galima tik veikiant kartu, nesustojant ir imantis naujų sumanymų.
  3. Iš 10 sumanymų dažniausiai tik vienas būna įvykdytas iki galo. Tam, kad būtų daugiau įvykdytų, reikia stengtis daryti daugiau ir dirbti išmaniau.
  4. Kad kiekvienas sumanymas būtų vis išmanesnis, planuokite, analizuokite ir darykite išvadas kiekvienai naujai idėjai.
  5. Kiekvienas nesėkmingas sumanymas – tai vertinga informacija, o kiekvienas įvykdytas – geras jausmas ir motyvacija. Išnaudokite tai pilnai.
  6. Kiekvienas skilties narys moka kažką geriau – tegul toje srityje jis ir būna skilties lyderis.
  7. Jauskite kiekvieną momentą būnant kartu, nes prisiminimuose lieka tik emocingos akimirkos.
  8. Turėkite kažką savo, būdingo tik jūsų komandai.
  9. Visi mes žmonės, todėl gerbkite ir padėkite vienas kitam kiekviename žingsnyje.
  10. Skautavimas, tai žaidimas, tai nuotykis, tad žaiskite ir nepamirškite apie 1 taisyklę.

Br. Pavel M. aka Gintarinis Sabalas