2015-05-20

Atvėrus skautiškų knygų skrynią…

R.Kiplingo knyga „Kimas"

Garsus italų poetas Frančeskas Petrarka yra sakęs jog, geras dalykas kaupti geras knygas, bet kur kas geresnis – dažniau jas skaityti. Prie šių poeto žodžių reikėtų pridėti ir tai, jog geriausias dalykas yra knygomis dalintis. Savo skautiškų knygų skrynioje aptikau seniai skaitytą bei naudotą R.Kiplingo knygą ,,Kimas’’. Pats Lordas R.Baden- Powellis savo knygoje ,, Skautybė berniukams” Kimą, pagrindinį R.Kiplingo knygos veikėją pateikė kaip pavyzdį, kokiais skautais galima tapti.

Prieš keletą metų Lietuvos skautijos Jaunimo programos skyrius šią knygą rekomendavo, kaip tinkamą literatūrą naudoti sueigų metu su skautais. Šalia šios knygos skyrių rasite ir metodinių pasiūlymų, kaip naudotis šia knyga. Tad džiaugiuosi galėdama pasidalinti šia knyga ir ją padaryti visiems prieinama. Skaitykite prieš miegą naktį, skaitykite pabudę ryte ir naudokitės šiuo gėriu.

sesė Julita, ,,Brėkštos” vyr.skaučių būrelis

R.Kiplingas „Kimas"