2015-10-07

Indėniada 2016

Dalyvauk su savo gentimi didžiausioje metų kovoje!

Didingasis karo kirvis turi būti iškastas! Ginkluokis ir ruošk savo patyrusią gentį artėjančiam mūšiui! Burkitės į gentis po 5-8 narius, kuriuos žemė motina nešioja nuo 14 iki 17 metų ir registruokitės el paštu: indeniada2016@gmail.com
Pirmojo genties nario el paštu siųsime užduotis genčiai prieš stovyklą.
Norint užsiregistruoti jums reikia atsisiųsti lentelę, ją užpildyti ir atsiųsti ją mums viršuje esančiu el paštu.
Lentelę rasite čia: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B86Qok3nu4L34Oi6NjRoRQ-bPVm8FT-TwJajoSk_d3E/edit#gid=0

prisiregistravę turite gauti patvirtinimo laišką - taip žinosite, kad gavome jūsų duomenis.

Kada? birželio 27 - liepos 3d.

Registracijos pabaiga - spalio 31d.

Indėniada - tai nuo 1995-1996m. vykstanti patyrusių skautų ir kandidatų stovykla. Patyrę skautai kovoja tarpusavyje ir labiausiai pasižymėjusi skiltis gauna stovyklos simbolį - tomahauką, kuris reiškia, kad jie turi garbę rengti kitą Indėniadą.