2015-12-14

Ačiū už geriausią vasaros nuotykį!

Prisimenant Vilniaus kr. stovyklą "Amžinoji sostinė"...

Nors dėkoti už gerus dalykus yra visados sveika, tačiau atėjus Adventui tai daryti norisi ypatingai. Todėl savo "AČIŪ" noriu skirti visiems Vilniaus kr. skautams ir svečiams, kurie šio rugpjūčio 1-8 dienomis įkūrė pačią geriausią vasaros stovyklą- "Amžinąją sostinę". Čia  rasi smagiausius stovyklos akimirkas, pažįstamų skautų prisiminimus ir net vadovų pasakojimus apie jų skautišką vaikystę!

Tad esu dėkinga visiems visiems- tėveliams, kurie pasitikėjo vadovais ir išleido savus vaikus į legendomis ir mitais apipintą miško pasaką, vadovams, kurie nepabūgo iššūkių ir išliko pačiais šauniausiais ir amžiniausiais sostinės vadovais bei patiems geriausiems skautams, kurie savo kasdieniniais rūpesčiais ir džiaugsmais leido tai pavadinti geriausiu vasaros nuotykiu. Kodėl geriausiu? Mielas skaute, gal jau pamiršai? Nesijaudink, tam šiandien ir esu čia :)

kand.į vyr.sk. Urtė Alksninytė