2016-05-07

"Legendinė Bražuolė"

Vilniaus Krašto sezono atidarymo stovykla "Legendinė Bražuolė"

Ei, broli, ar dar girdėjai sakmę, kaip Saulė buvo nukalta per šešerius metus ir dangun užkelta?
Ei, sese, ar dar pameni, kaip Velnias nešės akmenį didžiulį, norėjęs Anykščių bažnyčia sugriaut?
O gal dar ir žinai senąją sakmę apie užburiančius legendinės Bražuolės miškus ir tyliai niūniuojančius jos upelius?

Viena sesė man pasakojo, kad seniai seniai, kuomet sodintas dar buvo tasai miškas, tenais jokio upelio nebūta. Pasakojama, kad naktimis tenais visokios laumės ir raganos niekam negirdėtas dainas giedodavo. O dabar miške upelis toks teka, tekėdamas eiles niūniuoja, ir įsiklausęs net žodžius gali išgirst. Ir pasakojo man ta sesė, kad šiaip, vanduo teka iš rytų, o Bražuolės vanduo teka ne taip. Esą, tas vanduo patsai žemei paprieštaravo, ši jam liepė tekėti ne kaip visom upėm, ne „pagal saulę“.
Ta sesė man dar sakė, kad dabar ir skautai, kaip tasai vanduo, savaip gyvenimo mokosi, kartu miške dienas ir naktis leidžia, dainas kuria ir jas upėms dainuoja. Todėl sese, broli, atvyk pasveikinti pavasarį, pašaukti vasarą, prisiminti upę, laužą, saulę, mėnulį ir paliudyk istoriją „Legendinėje Bražuolėje“ kartu su gausybe Vilniaus krašto skautų.

KAS?
Vilniaus Krašto sezono atidarymo stovykla „Legendinė Bražuolė“;

KADA?
Gegužės 7-8 dienomis;

KUR?
Bražuolės stovyklavietėje;

KAIP REGISTRUOTIS?
Vaikai registruojasi pas savo vadovus ir neša jiems pinigėlius.
Svečiai ir vadovai registruojasi pas žavią sesę Laurą el. paštu:
laura.burokaite@gmail.com

Kaip pervesti pinigėlius? Rekvizitai:
LS Kernavės tuntas į.k. 302501333

a/s LT03 7300 0101 2208 4590

pervedant nurodyti vardą, pavardę, kaklaraištį;

KIEK KAINUOS?
11€ žmogui (jei 2 vaikai iš šeimos- po 10€, jei 3- po 9€ ir t.t.)
Vadovams ir kandidatams į vyr. sk. kaina 5€).
Bet jei neužsiregistruosi iki Balandžio 25d., tai mokėsi kiek daugiau...

KAIP KELIAUJAM?
Į priekį visi kartu vykstame traukiniu, iš stovyklos pasiima tėveliai;

Į iškilusiuos klausimus visuomet meiliai ir noriai atsakys šauni stovyklos viršininkė sesė Akvilė :
861277816 a.milkeviciute@gmail.com

Susitiksime jau visai greitai!!