2016-03-16

JOTA - JOTI 2016 Logo konkursas.

Jamboree On The Air - Jamboree On The Internet arba JOTA – JOTI, tai populiariausias renginys tarp pasaulio skautų. 2015 metais dalyvavo virš 1 milijono dalyvių. Šiais metais JOTA – JOTI vyks 14, 15 ir 16 Spalio dienomis.

Sveiki,

Norėčiau pristatyti JOTA – JOTI Logo konkursą.

Nugalėtojo logo puikuosis oficialiame JOTA – JOTI tinklapyje ir bus naudojamas kaip renginio emblema.

Šių metų tema „Discover Our World“ (Atraskite mūsų pasaulį).

Jums reikia sukūrti emblemą, kurioje turi būti:

1.     Sutrumpintas renginio pavadinimas: JOTA-JOTI

2.     Renginio pavadinimas angliškai: 59th Jamboree On The Air - 20th Jamboree On The Internet.

3.     Data angliškai: 14 - 16 October.

4.     WOSM logotipas violetiniame fone arba violetinis WOSM logotipas baltame fone.

Emblemos dydis 6 cm x 6 cm. Failo formatas turi būti saugomas .png arba .jpg formatu ir neviršyti 3 MB. Sukūrus logotipą jums reiktų užsiregistruoti į www.scout.org/user/register ir įkelti į www.scout.org/jotajoti2016logo

Iš visų emblemų bus atrinkos 6 tarp kurių ir nugalėtojas. Nugalėtojas bus paskelbtas gegužės mėnesį. Nugalėtojas ir kitų 5 emblemų autoriai turės galimybę gauti prekių iš Scout Shop‘o.

Emblema bus vertinama pagal kūrybiškumą, kompoziciją, temos atitikimą, originalumą, sukūrimo techniką ir kt. kriterijus.

Keletas emblemos pavyzdžių:

Jei kils klausimų klauskite komentaruose arba asmenine žinute arba rašykite į el. paštą.
Mano kontaktai: JOTA JOTI koordinatorius Karolis Martinaitis - el. paštas: karolis.martinaitis95@gmail.com