2016-06-23

Lietuvos skautijos NVŠ programos veiklos

Birželio 8-11 dienomis Krekenavos regioniniame parke vyko Lietuvos skautijos NVŠ programos "Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Panevėžio r.)" ir "Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Kėdainių r.)" veiklos.

Aukštaitijos tunto "Bakutės" ir "Aušrinės" draugovių bei Kėdainių r. Surviliškio pagrindinės mokyklos skautai mokėsi išgyvenimo gamtoje, stovyklauti. Taip pat su vaikais organizuoti laužo pašnekesiai "Vinco Svirskio vakarai", vykdytos ir kitos veiklos. Ėjome į žygį Botanikos taku, Žvėrinčiuje rinkome šakas, maudėmės, vakarais prieš laužo žaidėme įvairius žaidimus, dainavome skautiškas dainas, gėrėjomės nuostabia gamta. Įsimintiną religinę valandėlę pravedė Naujamiesčio gimnazijos tikybos mokytoja skautė- Gryta Šedienė. Skautiškas ačiū jai! Manau jaudinantis momentas buvo įžodžio davimas ant lieptelio, papuošto skautiška lelijėle.

Visi išsiskyrėme kupini puikių įspūdžių. Geros nuotaikos nesugadino ir paskutinę dieną prapliupęs lietus - skautai vadovaujasi posakiu, kad "nėra blogo oro - yra netinkama apranga".

Linkėdama visiems puikios skautiškos vasaros,

sesė Rita.