2016-09-13

Skautiškos parduotuvės naujienos

Viskas, ką reikia žinoti apie skautišką parduotuvę.

Ar girdėjai, kokie nauji vėjai pučia skautiškoje parduotuvėje? Jos vairą perėmė psktn. sesė Justina Milutytė

Skautišką parduotuvę ir toliau galėsite pasiekti šiais kontaktais:

Tel. nr.: 8 37 422 002

Mob. tel. nr.: 8 68 424 198

El. paštas:  atributika@skautai.lt

Taip pat, primename, kad:

Visą parduotuvės asortimentą rasti ir internetu apsipirkti gali Skautiškos parduotuvės internetiniame puslapyje;

Visas atributikos naujienas, žinias ir įdomybes sužinosi sekdamas Skautiškos parduotuvės Facebook puslapį;

Nori pasipuošti puikia Lietuvos skautijos uniforma, bet nežinai kaip?

1.  Užsisakyk uniformą skautiškoje parduotuvėje;

2. Apmokėk savo fantastišką naująjį pirkinį;

3. Užpildyk šį uniformų užsakymo lapą;

4. Nusiųsk jį sesei Justinai aukščiau nurodytais kontaktais;

5. Būtinai atkreipk dėmesį, į uniformos užsakymo terminus! Uniformų užsakymai siuvyklai yra siunčiami kas antro mėnesio 1 dieną, o artimiausias užsakymas - jau spalio 1 d. (vėliau - gruodžio 1d., vasario 1d., balandžio 1 d. ir t.t.). Tai reiškia, kad nespėjus atsiųsti savo duomenų iki nurodytos datos, tavo uniforma bus užsakyta tik sekančio užsakymo metu ir teks laukti dar ilgiau!

6. Džiaukis uniforma ir puoškis ją visose rikiuotėse bei renginiuose!