2016-11-15

Šimtmečio žygis

Artėjant išdidžiai Skautybės Šimtmečio šventei, mūsų laukia daug nuotykių ir staigmenų!

2017 m. vasarą Lietuvos skautus suvienys Šimtmečio žygis, kuris taps Skautybės Šimtmečio šaukliu!
Šimtmečio žygis mums suteiks galimybę pažinti įspūdingą Lietuvą, keliaujant istoriniais Panemunės keliais iki pasaulio krašto.

Eiti per pasaulį - tai yra vienas didžiausių nuotykių gyvenime. Jis ne tik mums leidžia praplėsti pasaulio ribas, įgauti naujų žinių ir jėgų, sustiprėti, bet pažinti save, kitą IR tais atradimais džiaugtis, dalintis, skleisti visiems kitiems !

Visą informaciją sekite čia ---> https://www.facebook.com/simtmeciozygis/

KAS DALYVAUJA? Visi Lietuvos skautai ir kiti svečiai nuo 14 metų iki bet kiek
KADA? Birželio 30 - Liepos 9 d.
KUR? Kaunas - x - x - x - x - x - Klaipėda
SVARBU: žygyje dalyvaus lygiai 100 brolių ir sesių, todėl vietų skaičius ribotas, tad jau dabar planuokite savo kitus metus ir įtraukite žygį!

Registracija bus skelbiama vasario mėnesį. Į žygį patyrę skautai registruojasi su savo kraštų/tuntų/draugovių vadovais, jei neatsirastų, ieškosime kitų!
Numatomos kainos:
1 etapas (vasaris - gegužė) - 40 eurų*
2 etapas (gegužė - birželis) - 50 eurų*

* Kaina gali menkai kisti. Į kainą įskaičiuota: 10 dienų maitinimas, programa, pramogos, skautiška atributika ir kt.
** Norint dalyvauti žygyje būtina būti susimokėjus organizacijos nario mokestį už 2017 m. Jeigu dalyvausite žygyje ir nebūsite susimokėję organizacijos nario mokesčio, kaina prie nurodytos žygio kainos bus + 15 eur. (atitinkamai pagal etapus 55 eur. ir 65 eur.).

Jei kyla klausimų, kreipkitės į žygio viršininkę Jorės vyr. sk. draugovės draugininkės pavaduotoją sesę Gabrielę Radzevičiūtę (gabriele.radzeviciute@gmail.com)