2017-03-03

Prasidėjo atranka į "HanzeJam" stovyklą Olandijoje

Vasaros nuotykis olandijoje atveria tau duris!

Dar vis klausi savęs, ką veikti šią vasarą? Lietuvos skautija rado puikų sprendimą! Tai galimybė važiuoti į tarptautines Hanza miestų dienas, kurių garbei ir organizuojama ši Europos Hanza miestų sąjungos skautų stovykla Olandijoje, pristatyti Lietuvą ir Skautybės Šimtmetį, bei reprezentuot Kauną.

KAS? stovykla “Internationale Hanzedagen Kampen 2017”

KUR? Kampen mieste, Olandija

KADA? birželio 15- 18 dienomis, 2017

KIEK? 35 eur. (į kainą įskaičiuota programa, maistas, kelionė ir apgyvendinimas. papildomos išlaidos: sveikatos draudimas, jeigu neturite Europos sveikatos draudimo kortelės).

KAS GALI DALYVAUTI? Visi LS nariai nuo 15 metų. Delegaciją sudarys 20 žmonių.

Būtinos sąlygos: tvarkinga uniforma, atstovavimo kaklaraištis, anglų kalbos žinios, pageidautina grojimas kokiu nors muzikiniu instrumentu, iniciatyvumas ir drąsa.

Norintys keliauti privalo užpildyti delegato atrankos anketą iki kovo 16 dienos. Su atrinktais dalyviais susisieksime asmeniškai

daugiau informacijos internetiniame puslapyje. kilus klausimams galima rašyti delegacijos vadovui Matui Dauniui m.daunys@skautai.lt