2017-03-14

Keliauk į skautų stovyklą Amerikoje jau šią vasarą!

Nori dalyvauti Lietuvių skautų sąjungos vasaros stovykloje?

Ar jauti, kad artėja 100 metų skautų judėjimui?

Nori į Ameriką?

Nori dalyvauti Lietuvių skautų sąjungos vasaros stovykloje?

DALYVAUK KONKURSE:

-          jeigu tau ne mažiau kaip 18 metų, bet ne daugiau kaip 25 metai;

-          jeigu tu esi susimokėjęs LS nario mokestį už 2017 m.;

-          jeigu tu esi davęs vyresniojo skauto įžodį arba esi kandidatas/ė;

-          jeigu tu kalbi angliškai daugiau negu „where is camp“;

-          jeigu tu moki rišti 7 skautiškus mazgus ir 10 skautiškų dainų.

Kada: liepos 23 d. - rugpjūčio 5 d. (išvykimas +-2 dienos, grįžimas savaitę po stovyklos)

Kur: Los Angeles Stovykla - Big Bear, CA

Kiek skautų, iš Lietuvos skautijos, dalyvaus? Lygiai 2

Kaina: Lietuvių skautų sąjunga dengia 700 $ kelionės kainos, stovyklos dalyvio mokestį, ekskursijas prieš/po stovyklą, apgyvendinimą, maitinimą.

Numatoma bendra kelionės kaina: 1000-1400 eur. (be finansavimo).

Lietuvos skautija finansuoja: sveikatos draudimą, reprezentacines išlaidas.

Ką turi padaryti? Atsiųsti savo skautišką CV ir motyvacinį laišką kodėl būtent TU turi važiuoti į stovyklą Amerikoje. Dokumentus siųsk adresu: pirmija@skautai.lt iki balandžio 15 d.

Kas po to? LS Pirmija atrinks 2 LS dalyvius, kurie šią vasarą turės unikalią galimybę dalyvauti LSS organizuojamoje vasaros stovykloje stiprinant bendradarbiavimą tarp LS ir LSS.

Ø  Po stovyklos LS dalyviai įsipareigoja prisijungti prie LS 100 komandos ir iki 2018 12 31 kartu su LS 100 komanda vykdyti bendrus projektus ir veiklas, atstovauti LS ir padėti įgyvendinti LS strategijos 5 prioritetą – Skautų šimtmetis.

Ø  Iki balandžio 25 d. visi konkurso dalyviai bus informuoti ar jie yra atrinkti/ar nėra atrinkti vykti į stovyklą.

Ø  Jeigu esi atrinktas vykti į stovyklą, tau nupirkti bilietai ir tu nebegali skristi – esi įsipareigojęs padengti visą bilietų kainą.