2017-03-15

Pradžiamokslio kursai naujiems vadovams

Balandžio 1-2 dienomis organizuojami skautiško pradžiamokslio kursai!

"Taigi, jei turi protą, mokykis ko nors; nes protas be mokymosi – kūnas be drabužio, žmogus be veido; juk pasakyta: išsilavinimas – proto veidas." <Kabuso knyga>

Balandžio 1-2 dienomis Kaune organizuojami skautiško pradžiamokslio mokymai!

Šie kursai skirti suaugusiems (18+ m.) organizacijos nariams, neseniai pradėjusiems skautauti ir dar nedalyvavusiems jokiuose skautiškuose mokymuose, besiruošiantiems duoti ar neseniai davusiems suaugusio skautybėje įžodį.

Mokymų temos: skautybės pradžia ir istorija, pagrindiniai skautybės principai ir tradicijos, skautiškas metodas, LS struktūra, rikiuotės taisyklės, "Nes svarbu" mokymų modulis ir kt.

Lektoriai: Vilija Stašaitienė, Eglė Verseckaitė Grzeskowiak

Kur: LS nacionalinė būstinė, Trakų g. 18, Kaunas

Kada: balandžio 1 - 2 dienomis

Kiek: 9 eur LS nariams, susimokėjusiems nario mokestį už 2017m (už maitinimą, apgyvendinimą ir mokymų priemones). 15 eur ne LS nariams (nesusimokėjusiems nario mokesčio už 2017m).

Registracija: norėdami dalyvauti mokymuose užpildykite šią formą: https://goo.gl/forms/TW3caR85SbGKyz3T2

Registracija vyksta iki kovo 27 d. Vietų skaičius ribotas.