Liepa, 2017 m.
P A T K P Š S
View skautai's profile on slideshare

Jau metas! Vyresniškumo laipsniai

Lietuvos skautija | 2017-07-07

Labas broli, labas sese!

Atrodo ką tik pradėjai aktyviai skautauti, o prabėgo jau pora ar net daugiau metų? Vadovavai draugovei ar padėjai draugininkui? Ką gi, atrodo, kad tu užsitarnavai aukštesnįjį vyresniškumo laipsnį!

Kaip jį gauti? Tai apibrėžia vyresniškumo laipsnių nuostatai, kuriuos gali rasti čia, o jei trumpai, tai:

norint tapti paskautininku, tau reikia:

- būti bent 20-ies metų ir priklausyti organizacijai ne mažiau nei dvejus metus;

- eiti ne žemesnes kaip draugininko pavaduotojo pareigas ar būti tunto, krašto vadijos, LS Pirmijos, kontrolės komisijos nariu ne trumpiau nei dvejus metus;

-  per dvejus metus būti baigus ar pravedus bent 1-erius LS patvirtintus ar kitus rekomenduojamus kvalifikacijos kėlimo kursus. Reikia pateikti pažymėjimo kopiją.

skautininku:

- daugiau nei 4 metus turėti paskautininko laipsnį;

- eiti ne žemesnes kaip draugininko pareigas ar būti tunto, krašto vadijos, Pirmijos, Tarybos nariu ne trumpiau kaip 2 metus.

- per paskutinius 4 metus būti baigus arba būti pravedus bent 2-jus LS patvirtintus ar kitus rekomenduojamus kvalifikacijos kėlimo kursus.

vyresniuoju skautininku:

- būti skautininku ne trumpiau nei 10 metų;

- būti baigus arba būti pravedus Medinių kauliukų (Gilwell) kursus;

- ne trumpiau kaip 2 metus būti ėjus LS Pirmijos skyriaus vedėjo, Tarybos nario, vyriausiojo skautininko pareigas.

Reikalingus (mokymų pažymėjimo kopiją, skautišką CV bei krašto vadijos protokolo išrašą) pilnos komplektacijos, tvarkingus dokumentus iki 2017 m. liepos 31 d. siųskite s. Rūtai Šmitaitei el. paštu: ruta.smitaite@yahoo.com Iki rugpjūčio 9 d. reikalavimus atitinkantys kandidatai bus pakviesti dalyvauti  LS sąskrydžio metu vyksiančiame Tarybos posėdyje. Papildomas dokumentų teikimas prieš sąskrydį neplanuojamas.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu: info@skautai.lt

Lietuvos skautijos Taryba

Lietuvos skautija | 2017-07-07