Sausis, 2018 m.
P A T K P Š S
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Facebook
View skautai's profile on slideshare

Dainų konkurso "Gražių dainelių daug girdėjau" finalas ATNAUJINTA

Lietuvos skautija | 2018-01-04

Sausio 20 d. (šeštadienį) Kaune, Vytauto Didžiojo universiteto salėje (S. Daukanto g. 28) prasidės Lietuvos mokinių ir jaunimo patriotinių lietuviškų dainų konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirto Lietuvos skautų judėjimo šimtmečiui ir vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui, finalas!

Preliminari renginio programa:

9.00 val. – Registracija

10.00 val. – Konkurso atidarymas, dalyvių pasirodymai

13.00 val. – Pietų pertrauka

13.45 val. – Dalyvių pasirodymai

16.30 val. –  Planuojamas rezultatų skelbimas ir konkurso uždarymas

 

SVARBU: Prašome vienetų konkurso metu pietumis pasirūpinti patiems.

 

Dalyvių pasirodymų eilės tvarka:

6-10 m. amžiaus grupė (Jaunesnieji skautai):

1. LS Kauno kr. Pilies tunto Žemynos dr. jaunesniųjų skaučių ansamblis

2. LS Kauno kr. šv. Pranciškaus vilkų gaujos ir F. Šakalio dr. jaunesniųjų skautų br. Aido ir br. Rapolo duetas

3. LS Šiaulių kr. Medeinos dr. vilkų gaujos ansamblis

4. LS Jūrų skautų konferencijos E. Pilaterytės laivo jaunesniųjų skaučių tercetas

5. Lietuvos nacionalinės Europos skautų asociacijos Vilniaus krašto šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės ir švč. Veido Teresės dr. vilkų gaujos ansamblis

6. LS Kauno kr. F.Šakalio dr. solistė jaunesnioji sk. Emilija Janulytė

11-14 m. amžiaus grupė (Skautai):

7. LS Klaipėdos kr. Švėkšnos Alicijos Rugytės dr. solistė sk. Darija Freitikaitė

8. LS Marijampolės kr. Prienų tunto Šilo dr. skautų ansamblis

9. LS Utenos kr. Zarasų A. Kulviečio dr. skautų tercetas

10. LS Tauragės kr. Bištpilio tunto Karšuvos dr. Lelijų skilties skaučių ansamblis

11. LS Kauno kr. Pilies tunto Žemynos dr. solistė sk. Indrė Šiugždaitė

12. LS Alytaus kr. Pilėnų tunto Margirio dr. skaučių ansamblis

13. LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdos skilties solistė sk. Mažvydė Urbietytė

14. LS Klaipėdos kr. Salanto dr. skaučių ansamblis

15. LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Pelėdos skilties skaučių Ulos ir Jorūnės duetas

16. LS jūrų skautų konferencijos Nemuno tunto Stulginskio laivo Žuvėdrų valties skaučių ansamblis

17. LS Klaipėdos kr. Salanto dr. solistė sk. Benita Brazaitė

18. LS Marijampolės kr. Prienų tunto Mato Šalčiaus dr. skautų ansamblis

19. LS Tauragės kr. Romualdo Marcinkaus dr. solistas sk. Ignas Icikevičius

20. LS Klaipėdos kr. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos skautų ir jaunimo ansamblis

21. Vilniaus Europos skautų šv.Elžbietos dr. pat. skaučių ansamblis

15-17 amžiaus grupė (patyrę skautai):

22. LS Tauragės kr. Medvėgalio tuntoSimono Gaudėšiaus dr. Liepsnelių skilties sesių Bertos ir Kamilės Lapinskaičių duetas

23. LS Kauno kr. Pilies tunto Kaukų dr. Vėjavaikių skilties pat. skaučių ansamblis

24. LS Šiaulių kr. LDK Gedimino dr .Saulėgrąžų skilties solistė pat. skautė Elzė Urbietytė

25. LS Tauragės kr. Medvėgalio tunto Simono Gaudėšiaus dr. solistė pat. skautė Laura Aurylaitė

26. LS Šiaulių kr. Joniškio  tanislavo Goeso dr. Šlamučių skilties pat. skautų ansamblis

27. LS Panevėžio kr. Jurgio Kairio dr. pat. skaučių Auroros ir Rimantės duetas

28. Lietuvos lenkų harcerų skautų sąjungos pat. skautų ansamblis

29. LS Šiaulių kr. Medeinos dr. Bruknių skilties solistė pat. skautė Paulina Juškaitė

30. LS Kauno kr. Pilies tunto Kaukų dr. pat. skautų ansamblis

31. LS Panevėžio kr. Nevėžio tunto Austėjos dr. pat skaučių Urtės, Ievos, Vaivos tercetas

32. LS Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Violos ir Trešnių skilčių pat. skaučių ansamblis

33. LS Šiaulių kr. Perkūno dr. Vilkų skilties solistė pat. skautė Vaida Račkauskaitė

34. LS Vilniaus kr. Kernavės tunto Jundų dr. pat. skaučių ansamblis

35. LS Kauno kr. Jonavos Šventosios tunto Medeinos dr. pat. skaučių ansamblis

36. LS Vilniaus kr. Kernavės tunto Jundų ir Ragučių dr. pat. skautų Dominykos ir Tauro duetas

37. LS Vilniaus kr. Skaisčio tunto Ragės dr. Gervių skilties pat. skaučių ansamblis

18+ vadovų grupė

38. Žemaitijos skautų organizacijos Saulės vyr. skaučių būrelio ansamblis

39. LS Alytaus kr. vadovė solistė Rita Baranauskienė

40. LS Kauno kr. Raganos vyr. skaučių dr. ansamblis

41. Lietuvos skautų sąjungos Vilniaus Pilies tunto vadovų ansamblis „Penki Maironio pirštai“

42. LS Klaipėdos kr. skautų vadovų, tėvų ir draugų ansamblis

43. LS Ukmergės Šventosios tunto jūrių vyr. skaučių tercetas

44. LS Kauno kr. Stasio Jameikio skautų vyčių dr. ansamblis

45. LS Marijampolės kr. Antano Gustaičio skautų vyčių būrelio solistas br. Simonas Krutulis

46. LS Tauragės kr. Brėkštos vyr. skaučių būrelio ansamblis

47. LS Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių dr. ansamblis

48. LS Vilniaus kr. Kernavės tunto Jorės vyr. skaučių dr. ansamblis

49. LS Tauragės kr. vadovų Eglės, Andriaus ir Mindaugo tercetas

50. LS Vilniaus kr. skautų vyčių ansamblis 

 

DĖMESIO VADOVAMS:  visų vadovų lauks Vadovų oazė, tai laikas ir vieta visiems vadovams pabūti kartu, pasidalinti naujienomis, patirtimis, prisiminimais.

Renginio metu veiks Skautiška parduotuvė! Nepraleisk progos apsipirkti ir susipažinti su naujienomis.

Į finalą pakviestus vienetus kviečiame iš anksto užpildyti registracijos anketą ir atsiųsti ją el. paštu renginiai@skautai.lt iki sausio 15 d.

Kviečiame aktyviai steigti savo vienetų (skilties, draugovės, tunto, būrelio) ar asmeninius prizus konkurso finalininkams.


Konkurso metu pietumis pasirūpinta nebus. Prašome vienetų savarankiškai rūpintis pietumis (konkursas vyks miesto centre, tad bus galimybė nueiti kur nors pavalgyti, arba valgyti savo atsivežtą maistą).

Kaip atvykti:

Konkurso rėmėjai:

      

                                 

Lietuvos skautija | 2018-01-04