Skelbiama atranką į „Misija Sibiras’18“

Lietuvos skautija | 2018-04-11

„Misija Sibiras’18“  skelbia dalyvių atranką!

Projektas tikslingai siekia puoselėti istorinę atmintį, bei tautinį patriotiškumą jaunų žmonių tarpe. Primenant, kad Lietuvos jaunimas išlieka pilietiškas ir patriotiškas. Taip pat, skatinti skirtingų kartų tarpusavio dialogą. Projekto veiklos ir ekspedicija pagrįsta siekiu prisiminti ir pagerbti žuvusius ir nukentėjusius nuo tremimų į Sibirą. Sibiras, tai ne tik neaprėpiama akimis teritorija, bet ir plati metafora, apimanti ir kitų šiuolaikinių NVS valstybių teritorijas, į kurias buvo tremiami žmonės.

Per projekto gyvavimo laika surengta jau 15 ekspedicijų, jas vykdant sutvarkyta apie 90 lietuviškų laidojimo vietų. Šiemet, jau pradėti pasiruošimai vasara laukiančiai ekspedicijai į Sibirą. O vienu iš jos dalyviu gali tapti Tu.

Atrankos kriterijai paprasti:

Noras tapti projekto Misija Sibiras“ šeimos dalimi ir suvokimas, kad tai potyris visam gyvenimui, o ne tik dviem savaitėms. Projekto dalyviai laukiami su entuziazmu ir visai nesvarbios jų užsienio kalbos žinios ar kokios profesijos atstovai jie yra.

Kiekvienas skautas turi galimybe tapti šio projekto dalimi. Tau tereikia registruotis adresu: www.misijasibiras.lt  gegužės 7 dienos

Lietuvos skautija | 2018-04-11