2018-10-05

Prisijunk prie Lietuvos skautijos delegacijos ir dalyvauk 45-ojoje LiJOT asamblėjoje

LiJOT Asamblėja vyks spalio 20-21 d. Vilniuje. Joje trūksta Tavęs!

(nuotrauka iš 44 – osios, LiJOT asamblėjos Druskininkuose)

Ar tu jaunas ir aktyvus?

Ar darbus vertini labiau negu žodžius?

Randi bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis?

Moki atstovėti savo nuomonę?

Nori atstovauti savo organizaciją?

Kviečiame prsijungti prie Lietuvos skautijos delegacijos ir dalyvauti 45-ojoje LiJOT asamblėjoje.

Asamblėjos metu susipažinsi su atstovais iš kitų Lietuvos jaunimo organizacijų. Sužinosi, kas yra jaunimo politika. Patirsi kitokį skautavimą.

LiJOT Asamblėja vyks spalio 20-21 d. Vilniuje.

Iki spalio 9 d. rašyk el. p. martyna.varvar@gmail.com kodėl būtent tu turėtum nešti organizacijos vėliavą ir tavęs lauks nerealus savaitgalis, atversiantis duris į nuotykių pilną atstovavimo pasaulį.

Veikla dalinai remiama įgyvendinant projektą "Augti! Plėstis! Užtikrinti", kuris vykdomas pagal dalinį Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansavimą.

Ministerija ir departamentas neatsako už turinyje pateiktos informacijos panaudojimą. Už turinį yra atsakinga Lietuvos skautija.