Sueigų laikai skirtinguose kraštuose!

Lietuvos skautija | 2018-12-04

 

Sveikas skaute arba būsimas skaute, pasimetei tarp sueigų? 

Čia rasi Lietuvos skautijos vienetų susitikimų laikus ir vietas:

Jaunesnieji skautai 6–10 metų;

Skautai, jūrų skautai 10–14 metų;

Patyrę skautai, patyrę jūrų skautai 14–18 metų;

Ieškok savo krašto :)

Šiaulių kraštas:

Seniūnė Janina Žvirblytė Paslavičienė, zpjanina@gmail.com, tel. nr. +37061562937

Saulės draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Lieporių gimnazijoje, V. Grinkevičiaus g. 22, Šiauliai 

antradieniais 17:00 val.

LDK Gedimino draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Lieporių gimnazijoje, V. Grinkevičiaus g. 22, Šiauliai

antradieniais 18:00 val.

Medeinos draugovė, jaunesnieji skautai 

Rasos" progimnazijoje, Tiesos g. 1, Šiauliai

antradieniais 13:30 val.

Medeinos draugovė, skautai

Šiaulių tunto būklas, Kražių g. 15, Šiauliai 

antradieniais 15:30 val. 

S. Goeso draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Joniškio „Aušros“ gimnazija, S. Goeso-2, Joniškis

trečiadieniais 15:30 val

 

 Marijampolės kraštas:

 Seniūnė Vilija Stasaitienė,  vrusinskaite@gmail.com, tel. nr. +37060765010,

Birštono skautų draugovė

Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas

antradieniais 14:40 val.

ketvirtadieniais 14:40 val.

penktadieniais 12:50 val.

Išlaužo skautų draugovė

Išlaužo pagrindinė mokykla, Mokyklos g. 1, Išlaužas, Kauno apskritis

ketvirtadieniais 15:00 val.

Kazlų Rūdos K. Griniaus draugovė

Kazlų Rūdos gimnazija, Atgimimo g. 1, Kazlų Rūda 

penktadieniais 15:00 val.

Kybartų „Kęstučio ir Birutės“ skautų draugovė

Kybartų parapijos jaunimo centras, Darvino g.7

penktadieniais 16:30 val.

Marijampolė „Pal. J. Matulaičio“ draugovė

Marijampolė R. Juknevičiaus g. 28,

32kab.

pirmdieniais 16:30 val.

trečiadieniais 16:30 val.

Plokščių P. Kriaučiūno draugovė

Plokščių mokykla – daugiafunkcis

centras, Mokyklos g. 4, Plokščiai, Šakių r.

penktadieniais 13:50 val.

Prienų „Šilo“ draugovė,

Prienų „M. Šalčiaus“ draugovė

„Ąžuolo“ progimnazija, J. Basanavičiaus g. 17, Vilkaviškis

trečiadieniais 13:00 val.

Penktadieniais 14:00 val.

Slavikų P. Būčio draugovė

Slavikų pagrindinė mokykla, Mokyklos g., 2, Slavikų k., Slavikų sen., 71361 Šakių r.

antradieniais 13:00 val.

Šakių V. Kudirkos draugovė

Šakių „Varpo“ progimnazija,  J. Basanavičiaus g. 28, Šakiai

penktadieniais 14:00 val.

Veiverių kunigaikščio Gedimino draugovė

Veiverių T. Žilinsko gimnazija, Kauno g. 29, Veiveriai

pirmadieniais 13:55 val.

trečiadieniais 13:55  val.

ketvirtadieniais 13:55 val.

Vilkaviškio „Gražinos“ draugovė

Vilkaviškio Vaikų ir Jaunimo

centras, Vytauto g. 26, Vilkaviškis

Skilčių: pirmadieniais 16:30 val.

ketvirtadieniais 16:30 val.

penktadieniais 15:30 val.

Bendras draugovės:

penktadieniais 17:00 val.

 

Klaipėdos kraštas:

Seniūnė Giedrė Stončienė, Klaipedos@skautai.ltgiedrytea@gmail.com, tel. nr. +37068314962 ,

Salantos skautų draugovė

Salantų gimnazija, Taikos g. 4, Salantai, Kretingos raj. arba kitos Salantų miesto vietos (Neįgaliųjų dienos centre, slaugos ligoninėje, kapuose ir t.t.).

trečiadieniais 14:00 val. penktadieniais 14:00 val.

 

Telšių kraštas:

Seniūnė Gabrielė Jogminaitė, gabriele.jogminaite@gmail.com, tel nr. +37066202279

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Vaikų namų pastatas Džiugo 6, Telšiai

penktadieniais 15:00 val. (laikas gali kisti)

 

Kauno kraštas:

Seniūnas Domas Nutautas, kauno@skautai.ltdnutautas@gmail.com, tel. nr. +37063895750

Žalčio vilkų gauja, jaunesnieji skautai (nauji nariai nepriimami, dėl vadovų stokos)

Trakų g. 18, Kaunas

trečiadieniais 18:00 val.

Šv. Pranciškaus vilkų gauja, jaunesnieji skautai (nauji nariai nepriimami, dėl vadovų stokos)

Trakų g. 18, Kaunas

antradieniais 18:00 val.

Skautų draugovė „Ašvieniai“, skautai (nauji nariai priimami nuo naujų metų)

Trakų g. 18, Kaunas

trečiadieniais 16:00 val.

„Felikso Šakalio“ draugovė, skautai

Trakų g. 18, Kaunas

antradieniais 18:00 val.

Kauno pilies tunto, „Kaukų“ draugovė, patyrę sk.

Trakų g. 18, Kaunas

ketvirtadieniais 16:00 val.

Kauno pilies tunto, „Šv. Kazimiero“ draugovė, jaunesnieji skautai, skautai

Kauno rajonas, Linksmakalnis

penktadieni 12:40 val.

Kauno pilies tunto, „Žemynos“ draugovė, skautai, patyrę sk.

Jono ir Petro Vileišių. m-kla, Kaunas

ketvirtadieniais 14:00 val.

Kauno pilies tunto, „Skirgailos“ draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

 Žiežmariai

-

Ąžuolų tunto, Vilkijos vilkų gauja, jaunesnieji skautai

Vilkijos gimnazija, Vilkija

ketvirtadieniais 11:30 val.

Ąžuolų tunto, Vilkijos „Nemuno“ draugovė Ąžuolų tunto, Vilkijos sesių draugovė, skautai ir patyrę sk.

Vilkijos gimnazija, Vilkija

trečiadieniais 10:35 val.

Šventosios tuntas, Jonavos „J. Vareikio“ draugovė, skautai

J. Vareikio progimnazija, Jonava

penktadieniais 13:00 val.

 

Tauragės kraštas:

Seniūnas Dainius Večerskas, vecdainis@gmail.comdainius.vecerskas@gmail.com, tel. nr. +370662 11424

Romualdo Marcinkaus draugovė, jaunesnieji skautai

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, Jurbarkas

penktadieniais 13:00 val.

Romualdo Marcinkaus draugovė, skautai

Jurbarko Naujamiesčio progimnazija, Kalninės g. 39, Jurbarkas

penktadieniais 14:30 val.

Lukšių Ąžuolo draugovė, jaunesnieji skautai

Lukšių V. Grybo gimnazija, A. Tatarės g. 37, Lukšiai

ketvirtadieniais 13:50 val.

Lukšių Ąžuolo draugovė, skautai

Lukšių V. Grybo gimnazija, A. Tatarės g. 37, Lukšiai

penktadieniais 13:50 val.

Martyno Jankaus draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla, Vytauto Didžiojo g. 53A, Jurbarkas

penktadieniais 13:50 val.

Smalininkų Nemuno draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Smalininkų L. Meškaitytės pagrindinė mokykla, Stoties g. 7, Smalininkai, Jurbarko r.

penktadieniais 16:00 val.

Kunigaikščio Gedimino draugovė jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazija, Dariaus ir Girėno g. 22, Veliuona,  Jurbarko r.

trečiadieniais 15:10 val.

penktadieniais 15:10 val.

Šilalės Dariaus ir Girėno draugovė jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija, D. Poškos g. 24, Šilalė

ketvirtadieniais 14:10 val.

 

Utenos kraštas:

Seniūnė Gitana Ivanovienė, gitana.iva@gmail.com, tel. nr. +37067412283

Visagino skautų organizacija, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Energetikų g. 36-21, Visaginas

penktadieniais 14:00 val.

Molėtų Kunigaikščių Radvilų draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Molėtų r. Giedraičių Antano Jaraševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius,            Ąžuolyno g. 10, Dubingiai

penktadieniais 13:00 val.  

Zarasų Abraomo Kulviečio draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Malūno g. 2, Zarasai

penktadieniais 15:00 val.  

Utenos Abraomo Kulviečio draugovė, jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Taikos g. 52-14, Utena

trečiadieniais 16:00 val

 

 

Panevėžio kraštas:

 Seniūnė Jurgita Kuprinskienė, jurkpr@gmail.com , tel. nr. +37068699819

Skaistakalnio tuntas

Jaunesnieji skautai,  skautai

Aušros progimnazija
16 kab., Vienybės al. 38, Panevėžys

ketvirtadieniais 14:00 val.

Patyrę sk.

Minties gimnazija, Kniaudiškių 40, Panevėžys

trečiadieniais 14:40 val.

Skautai ir patyrę sk.

Šaltinio progimnazija, Kniaudiškių g. 67 Panevėžys

penktadieniais 14:00 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Nemunėlio g. 6, Rokiškis

-

Nevėžio tuntas

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Vyturio progimnazija, Vasario 16 - osios g. 40 Panevėžys

trečiadieniais,
ketvirtadieniais 14:05

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Kazimiero Paltaroko gimnazija, Vysk. K. Paltaroko g. 18 Panevėžys

trečiadieniais 13:00 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Velžio gimnazija 3-20 kab., Žemdirbių g. 18, Velžys Panevėžio raj.

penktadieniais 13:15 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, pat. sk.

Vadokliu pagrindine mokykla, Žalioji g. 7 Vadokliai, Panevėžio raj.

pirmadieniais 15:00 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Paįstrio Juozo Zikaro
gimnazija, Įstros g. 1 Paįstrys, Panevėžio raj.

pirmadieniais 12:55 val.
ketvirtadienis13:50 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Skautų būklas, Marijonų g. 24 Panevėžys

pirmadieniais 16:00 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Žemynos progimnazija, Ramygalos g. 99 Panevėžys

antradieniais 14:45 val.

Aukštaitijos tuntas

Jaunesnieji skautai

Naujamiesčio gimnazija, Dariaus ir Girėno g. 52, Naujamiestis, Panevėžio raj.

trečiadieniais 13:00 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18 Krekenava, Panevėžio r.

pirmadieniais 14:00 val.
antradieniais 14:55 val.

Jaunesnieji skautai, skautai, patyrę sk.

Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla, Kėdainių g.11 Surviliškis, Kėdainių raj.

ketvirtadieniais 14:00 val.

Medeinos drg. patyrę sk.

Panevėžio 5-oji gimnazija, Danutės g.12 , Panevėžys

antradieniais 16:00 val.

 

Jūrų skautų konferencijos pirmininkė Asta Kederytė, asta.kederyte@gmail.com, tel. nr. +37064789067

 

Ukmergės jūrų skautų, Šventosios tuntas:

Jonas Dragūnas, info@skautuslenis.lt, tel. nr. +37066364451

Jūrų skautai

Ukmergės Jaunimo laisvalaikio centras, Miškų g. 29, Ukmergė

pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 val.

Jūrų skautai

Širvintų "Tėkmės" mokykla, Nendrių g. 20, Kabalda, Širvintų r

antradieniais 17:00 val.

Patyrę jūrų sk.

Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras, Miškų g. 29, Ukmergė

ketvirtadieniais 16:00 val.

 

Vilniaus jūrų skautai, Vidgauto tuntas:

Aurimas Skorupskas, aurimasko@gmail.com

Jaunesnieji skautai

Maironio progimnazija, Čiobiškio g. 1, Vilnius

antradieniais 18:00 val.

Jūrų skautai (nauji nariai nepriimami)

Vilniaus skautų centras, A.Smetonos g. 8, Vilnius

antradieniais 17:00 val.

Jūrų skautės (nauji nariai nepriimami)

Vilniaus skautų centras, A.Smetonos g. 8, Vilnius

ketvirtadieniais 18:00 val

Patyrę jūrų sk.

skirtingais laikais, skirtingose vietose.

Patyrę jūrų sk.

skirtingais laikais, skirtingose vietose.

 

Marijampolė jūrų skautai, Šešupės tuntas:

Vinco Kudirkos laivas, vadė Filomena Galavočienė

Skautai

„Saulės'' pradinė mokykla,  Kokolos g. 4, Marijampolė

antradieniai 13:15 val.

Jaunesnieji skautai

„Saulės'' pradinė mokykla,  Kokolos g. 4, Marijampolė

penktadieniais 13:15 val.

Jaunesnieji skautai, skautai

Marijonų gimnazija, J. Bendoriaus g. 11, Marijampolė

trečiadieniais 14:00 val.

Skautai 

Moksleivių kūrybos centras, Lietuvininkų g. 18, Marijampolė

penktadieniais 14:30 val.

Patyrę skautai

Moksleivių kūrybos centras, Lietuvininkų g. 18, Marijampolė

penktadieniais 15:30 val.

Jono Basanavičiaus laivas, vadė Vita Zurzaitė

Jaunesnieji skautai

Moksleivių kūrybos centras, Lietuvininkų g. 18, Marijampolė

pirmadieniais 16:00 val.

Jaunesnieji skautai

Moksleivių kūrybos centras, Lietuvininkų g. 18, Marijampolė

antradieniais 15:00 val.

Jaunesnieji skautai

Rimanto Stankevičiaus mokykla, Vasario 16-osios g. 7, Marijampolė

penktadieniais 15:00 val.

 

Tauragės jūrų skautai:

Laivo vadė Rita Grigalienė, rita.grigaliene@gmail.com

Jūrų skautai

Aušros progimnazija, mokyklos patalpose 327 kab., Aerodromo g. 6, Tauragė

trečiadieniais 16:00 val.

 

Klaipėdos jūrų skautai:

L. Stulpino laivas

Jūrų skautai

Taikos Karalienės bažnyčios patalpos, Rumpiškės g. 6, Klaipėda

pirmadieniais ir ketvirtadieniais 17:30 val.

 

Lietuvos skautija | 2018-12-04