2019-02-13

Atsisveikinimas su broliu Vytautu Prunskumi

Vasario 14 d. nuo 14 val Molėtuose įvyks atsisveikinimas su broliu Vytautu Prunskumi.

Prieš daugiau nei mėnesį dalinomės informaciją apie vykstančią brolio Vytauto Prunskaus paiešką. Daug kas iš mūsų skautų jį pažinojo ir prisidėjo prie jo paieškų.

Vasario 12 d. buvo surastas jo kūnas. Brolis Vytautas Prunskus Išėjo namo.

Vytauto draugas Kajus pasidalino informacija: šarvojimas įvyks vasario 14 d. nuo 14 val. Šarvojimo salėje, esančioje netoli autobusų stoties. Prašo būti supratingais ir nenešti krūvos vainikų ar gėlių, o geriau Vytauto šeimą paremti pinigine auka (tikrai nesvarbu kiek kad ir 5 eur). Penktadienį vasario 15 d. Šv. mišios 13val. Suginčių bažnyčioje.

Reiškiame užuojautą Vytauto artimiesiems ir draugams, o brolius ir seses, kviečiame drauge vykti į Molėtus ir palaikyti jo šeimą bei vieniems kitus.

Tegul ilsisi ramybėje.