2006-10-23

Šv.Kalėdų proga skautai dovanų gaus išskirtinę šimtmečio emblemą

To dar nebuvo... [b]Kiekvienas Lietuvos skautijos narys[/b] gaus išskirtinę skautų judėjimo šimtmečio minėjimo emblemą, kuri sujungs mus su broliais ir sesėmis iš viso pasaulio.

Šią emblemą ateinančiais metais nešios milijonai skautų visame pasaulyje. Ant jos – simbolinis šūkis, užrašytas skirtingomis pasaulio kalbomis: „Vienas pasaulis – vienas įžodis". Kad ir kokie skirtingi skautai visame pasaulyje bebūtų, emblema primins, kad turime nuostabią ir didelę šeimą su 28 milijonais brolių ir sesių.

Emblemą dovanų gaus kiekvienas Lietuvos skautijos, taigi ir Pasaulinio skautų judėjimo organizacijos (WOSM) narys, sumokėjęs 2007-ųjų metų organizacijos nario mokestį.

Tačiau dovanos po vieną nedovanojomas... Greičiausiai jūsų lauks dar viena, dar labiau neįtikėtina staigmena, apie kurią sužinosite tik gavę Šv. Kalėdų laišką!

Ar jūs laukiate Šv. Kalėdų? Mes jau nekantraujame :)

Lietuvos skautija