2007-06-11

Skautiška atributika

[b]Skautijos leidybos centras siūlo užsisakyti skautiškos atributikos.[/b] Informacija kraštų, tuntų, draugovių bei stovyklų vadovams.

Prekes ir kainas galite rasti čia: www.skautai.lt/scoutshop.php

Užsakymus siųsti adresu leidyba@skautai.lt

Leidinius, kurių nėra prekių sąraše, (Skautiškas kalendorius, Skautiško pradžiamokslio knygelė ir k.t.) galite įsigyti TIK Trakų g.18, Kaune.

Kaklaraiščiai bus pagaminti birželio 15d., uniformos 26d.
Uniformų dydžiai nuo 36 iki 43.

Užsisakę prekes atsiskaityti galėsite pavedimu į Skautijos leidybos centro sąskaitą. Mokėjimo duomenis gausite užsisakę prekes.

Prekės Jums galės būti pristatytos į bet kurį Lietuvos miestą paštu arba skubiomis autobusų siuntomis (pagal galiojančius tarifus). Vilniuje bei Kaune prekes galėsite atsiimti nemokamai.

Stovyklų vadovams

Siūlome užsisakyti skautiškos atributikos savo stovykloms. Atsiskaityti galėsite po stovykos. Neparduotą ar neišdalintą atributiką galėsite mums grąžinti. (Pasiūlymas galioja tik vadovams, susimokėjusiems LS nario mokestį.)

Pristatymo tarifai

Skubios siuntos autobusais
Lietuvos paštas

Užsakymai priimami

Skautijos leidybos centras
leidyba@skautai.lt

Kaklaraiščiai bus pagaminti birželio 15 d.
uniformos - birželio 26 d.
Užsakymai priimami iš anksto

Mažesnius kiekius galima įsigyti