2008-03-15

Baltijos šalių skautai susitinka Kaune

Šį savaitgalį, kovo 15-16 dienomis Kaune vyksta Baltijos šalių skautų ir skaučių organizacijų susitikimas. Pagrindinis jo tikslas yra aptarti tolimesnes regiono bendradarbiavimo galimybes bei Baltijos šalių skautų ir skaučių stovyklos, vyksiančios 2010 metais, pasiruošiamuosius darbus.

Susitikime dalyvauja Latvijos SAGNO (organizacija yra ir WOSM, ir WAGGGS narė) skautų ir skaučių organizacijos Vyr. skautininkė Agnija Jansone, Tarybos pirmininkas Andirs Matisons;
Estijos WOSM skautų organizacijos biuro narė Kristi Hertmann ir Jaunesniųjų skautų programos vadovas Valdik Kask; Estijos WAGGGS skaučių organizacijos atstovė Liina Siniveer;
Lietuvos skaučių seserijos programos komandos narė Sanda Valavičiūtė, Lietuvos skautijos Vyr. skautininkė Živilė Kubilienė, Užsienio reikalų skyriaus vedėja pask. Loreta Senkutė.
Tautinę stovyklą "Legenda tęsiasi" sekmadienį svečiams pristatys Tautinės stovyklos viršininko pavaduotoja programai vyr. sk. Rasa Dumčiūtė.

Susitikimą koordinuoja WOSM Europos Regiono komiteto pirmininkas Craig Turpie.

Lietuvos skautijos informacija