Kas Naujo?
Skautų naujienos
Skautų dainų konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau 2009“ prizininkai:
DIDYSIS PRIZAS atiteko Vilniaus kr. Antano Arbačiausko dr. pat. oro skaučių ansambliui!
JAUNESNIEJI SKAUTAI
ANSAMBLIAI:
I vieta
Kauno kr. Skirgailos dr. jaun. skaučių ansamblis;
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. skautų ir jaun. sk. ansamblis;
II vieta
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. jaun. skaučių ansamblis;
III vieta
Kauno kr. „Pilies“ t. Žemynos dr. jaun. skaučių ansamblis;
SOLISTAI:
I vieta
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. jaun. sk. Gabrielė Černiauskaitė;
DUETAI:
I vieta
Kauno kr. „Pavasario“ dr. jaun. skautų duetas: Matas ir Dominykas Bartaškos;
SKAUTAI
ANSAMBLIAI:
I vieta
Klaipėdos kr. Pamario t. Jūratės ir Kastyčio dr. „Voveraičių ir ežiuko" skilties skautų ansamblis;
Marijampolės kr. Birutės ir Kęstučio dr. skautų ansamblis;
II vieta
Vilniaus kr. Pajautos dr. skaučių ansamblis;
Panevėžio kr. Salomėjos Nėries dr. pat. skaučių ansamblis;
Klaipėdos kr. Pamario t. Jūratės ir Kastyčio dr. „Lapių“ skilties skaučių ansamblis;
III vieta
Alytaus kr. Pilėnų t. Eičiūnų dr. skautų ansamblis;
Telšių kr. Telšių t. skaučių ansamblis;
Klaipėdos kr. Salanto dr. skaučių ansamblis;
SOLISTAI
I vieta
Klaipėdos kr. Salanto dr. solistė Diana Donauskaitė;
Kauno kr. Skirgailos dr. solistas sk. Irmantas Ramanauskas;
Utenos kr. Svėdasų dr. solistas sk. Martynas Lenčiauskas;
Marijampolės kr. Gražinos dr. solistė pat. sk. Justė Kazakevičiūtė;
II vieta
Utenos kr. „Saulės“ dr. solistė pat. sk. Monika Rapečkaitė;
Alytaus kr. Pilėnų t. solistė pat. sk. Gabrielė Kiršaitė;
Kauno kr. „Ąžuolų“ t. solistas sk. Mantas Bartuševičius;
II vieta
Alytaus kr. Pilėnų t. solistė Justina Trukanavičiūtė;
Telšių kr. Telšių t. solistas pat. sk. Titas Motuzas;
DUETAI IR TERCETAI
I vieta
Marijampolės kr. Gražinos dr. pat. skaučių duetas: Justė ir Simona Kazakevičiūtės;
II vieta
Klaipėdos kr. Salanto dr. sk. duetas: Diana Donauskaitė ir Rasa Gliožerytė;
Šiaulių kr. Šiaulių t. Perkūno dr. „Žibučių“ skilties skaučių duetas: Monika Kiuraitė ir Vykintė Šimkutė;
III vieta
Kauno kr. Skirgailos dr. skaučių duetas: Goda ir Milda Girsaitės;
VADOVAI
ANSAMBLIAI:
I vieta
Alytaus kr. skautų vadovų ansamblis;
Kauno kr. Stasio Jameikio sk. vyčių ansamblis;
II vieta
Kauno kr. Raganos būrelio vyr. skaučių ansamblis;
Klaipėdos kr. Pamario t. vadovų ansamblis;
SOLISTAI
I vieta
Alytaus kr. solistė gilv. Rita Baranauskienė;
II vieta
Telšių kr. Telšių t. solistė sktn. Edita Barsienė;
DUETAI IR TERCETAI
I vieta
Marijampolės kr. Kybartų sk. vadovų tercetas;
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. pat. skaučių tercetas;
II vieta
Šiaulių kr. sk. vadovų duetas: gilv. Antanas Jogminas ir pat. sk. Marija Smailytė;
Vyr. skautininkės prizas
Utenos kr. Svėdasų dr. solistas sk. Martynas Lenčiauskas;
Prizas už lietuvių liaudies dainą
Alytaus kr. Pilėnų t. Eičiūnų dr. sk. ansamblis;
Žiūrovų prizas
Vilniaus kr. Antano Arbačiausko dr. pat. oro skaučių ansamblis;
Skautiškiausias prisistatymas
Klaipėdos kr. Salanto dr. skaučių ansamblis;
ASMENINIAI IR SKAUTŲ VIENETŲ PRIZAI:
Sktn. vyr. sk. Erikos ir Giedriaus Vaidelių prizas – Marijampolės kr. Gražinos dr. pat. skaučių duetui: Justei ir Simonai Kazakevičiūtėms;
Kauno kr. Stasio Jameikio sk. vyčių būrelio prizas – Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. skautų ir jaun. sk. ansambliui;
Kauno kr. Raganos vyr. skaučių būrelio prizai:
Kauno kr. Skirgailos dr. skaučių duetui: Godai ir Mildai Girsaitėms;
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. pat. skaučių trio;
Vilniaus Jorės vyr. skaučių būrelio prizas – Klaipėdos kr. Salanto dr. skaučių ansambliui;
Marijampolės kr. Mildos vyr. skaučių būrelio prizai:
Kauno kr. Skirgailos dr. solistas sk. Irmantui Ramanauskui;
Marijampolės kr. Prienų t. „Šilo“ dr. vadovei Almai Liutkienei (daugiausia kolektyvų per 10 metų paruošusiai vadovei);
Marijampolės kr. Prienų „Šilo“ dr. jaun. skaučių ansambliui;
Šiaulių kr. Kupolės vyr. skaučių būrelio prizas – Kauno „Pavasario“ dr. jaun. skautų duetui: Matui ir Dominykui Bartaškoms;
Vilniaus kr. Kerniaus sk. vyčių būrelio prizas – Panevėžio kr. Žemynos dr. jaun. sk. ansambliui;
Jūrų skautų prizas – Marijampolės kr. Gražinos dr. pat. skaučių duetui: Justei ir Simonai Kazakevičiūtėms;
Gilvelininkų prizas – Vilniaus kr. Antano Arbačiausko dr. pat. oro skaučių ansambliui;
Akademikų prizas – Panevėžio kr. Salomėjos Nėries dr. pat. skaučių ansambliui.
SKAUTIŠKAI DĖKUI renginio dalyviams, organizatoriams, jų pagalbininkams, rėmėjams ir prizų steigėjams!
------------
Lietuvos skautijos informacija