Spalis, 2017 m.
P A T K P Š S
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Facebook
View skautai's profile on slideshare

Kaip tapti skautu?

Kaip tapti skautu?

Vaikai, jaunimas ir suaugusieji gali įsijungti į Lietuvos skautijos vienetus visose apskrityse. Naudodamiesi mūsų interneto svetainės skautų vienetų kontaktais galite tiesiogiai susisiekti su artimiausiu vienetu ir kreiptis tiesiai į jo vadovą, kuris supažindins su galimybėmis įsijungti į vieneto veiklą.

Susisiekite:

Nacionalinis biuras                                       Vilniaus skautų centras

Trakų g. 18, LT-44236                                  Smetonos g. 8-1, LT-01115

Kaunas                                                        Vilnius

Tel./faksas (8~37) 422002                           

Tel. (8~614) 79646                                      

El. paštas info@skautai.lt

 

Alytaus kraštas

                                                       
Kęstutis Arlauskas
Tel. nr. 8 687 58709         
El. p. alytaus@skautai.lt arba kestutisa@gmail.com 

 

Kauno kraštas

Renata Grubinskė
Tel. nr. 867888020         
El. p. kauno@skautai.lt arba grubinske@gmail.com


Klaipėdos kraštas

Giedrė Stončienė
Tel. Nr. 8 683 14962          
El. p. klaipedos@skautai.lt 

 

Marijampolės kraštas

Vilma Staugaitienė
Tel. Nr. 8 612 26841          
El. p. marijampoles@skautai.lt

 

Panevėžio kraštas

Lina Rinkauskaitė
Tel. Nr. 8 607 10025
El. p. panevezio@skautai.lt arba lina.rinkauskaite@gmail.com



Šiaulių kraštas

Janina Žvirblytė Paslavičienė
Tel. Nr. 8 615 62937
El. p. siauliu@skautai.lt arba zpjanina@gmail.com



Tauragės kraštas

Danutė Daunorienė
Tel. Nr. 8 686 73974         
El. p. dandaunoriene@gmail.comtaurages@skautai.lt



Telšių kraštas

Gabrielė Jogminaitė
Tel. Nr. 8 6620 2279           
El. p. gabriele.jogminaite@gmail.com arba telsiu@skautai.lt

 

Utenos kraštas

Ugnius Meškas
Tel. Nr. 867975962
El. p. utenos@skautai.lt arba ugniui@gmail.com 



Vilniaus kraštas

Aivaras Čenkus
Tel. Nr. 864891113     
El. p. vilniaus@skautai.ltaivaras.cenkus@gmail.com                                  

 

Oro skautai

Vainius Pilkauskas
Tel. Nr. 8 652 45364 
El. p. oro@skautai.lt



Jūrų skautai

Asta Kederytė
Tel. Nr. 8 647 89067
El. p. juru@skautai.lt