Lietuvos skautijos valdymas

El.paštas: vaiciakas@gmail.com

Telefonas: 8622 79 237

Suvažiavimas

Lietuvos skautijos suvažiavimas – aukščiausias organizacijos valdymo organas. Eilinius suvažiavimus kviečia Taryba kartą per 1 metus. Suvažiavimo delegatais, turinčiais balso teisę, pripažįstami draugininkai, jų pavaduotojai ir aukštesnes pareigas užimantys vadovai.

Suvažiavimas priima organizacijos įstatus bei jų pakeitimus, renka Tarybos narius; renka Kontrolės komisijos narius; renka Etikos komisijos narius; tvirtina Tarybos ir Kontrolės komisijos pirmininkų bei Vyriausio skautininko ataskaitas; sprendžia kraštų steigimo, reorganizavimo ir likvidavimo klausimus; sprendžia kitus svarbiausius LS reikalus.

1995 m. lapkričio 23 d. Kaune įvyko Lietuvos skautų “Vienybės” suvažiavimas. Šiame suvažiavime Lietuvos skautai susivienijo, patvirtino įstatus ir organizacijos pavadinimą - Lietuvos skautija.

Daugiau apie organizacijos valdymą sužinosi ČIA.

Kontaktai.