2012-04-09

Jei dar neturi LS nario pažymėjimo, paskaityk!

Nario pažymėjimas yra skautiškas “pasas” - jis rodo, kad Tu esi Lietuvos skautijos narys. Tau suteikiamos narystės teisės, numatytos organizacijos įstatuose.

Ar žinai kas yra LS nario pažymėjimas?

Ką daryti norint gauti nario pažymėjimą?

Jei Tu jau esi LS narys ar kandidatas ir nori gauti nario pažymėjimą 2012 – iems metams, reikia būti susimokėjus nario mokestį už 2012 m. Jeigu dar nesusimokėjai nario mokesčio, tai reiškia, kad vėluoji ir siūlome Tau paskubėti...

• Užpildyk elektroninę nario pažymėjimo anketą FS – 2 formą. Nepamiršk nurodyti visų savo duomenų.
  • turėk elektroninę savo nuotrauką 3x4 cm formato (pasinė). Nuotrauka turi būti ryški, gali būti spalvota arba nespalvota, veidas turi matytis aiškiai.

Geros nuotraukos pavyzdys:

Blogos nuotraukos pavyzdys:

• būk susimokėjęs nario mokestį;
  • visą tai įvykdžius siųsk savo duomenis (anketa + nuotrauka) sesei Sandrai elektroniniu paštu: pazymejimas@skautai.lt

Tam kad darbas vyktų sklandžiau ir operatyviau Tavo anketos su nuotrauka laukiame:

1 etapas: iki gruodžio 1 d.

2 etapas: iki balandžio 1 d.

3 etapas: iki liepos 1 d.

Pažymėjimai Jus pasieks per  du mėnesius nuo pasirinkto etapo pradžios.

Kiek laiko šis pažymėjimas galios?

Nario pažymėjimas galios 5 metus. Kiekvienais metais laiku susimokėjus nario mokestį, jis bus pratęsiamas, priklijuojant specialų halograminį lipduką.

Taip pat primename, kad:

• Praradus, pažeidus pažymėjimą išduodamas naujas LS nario pažymėjimas su tais pačiais duomenimis, sumokėjus 50% nario mokesčio sumos;
  • Norint pasikeisti duomenis (nuotrauką, vardą, pavardę) išduodamas naujas LS nario pažymėjimas, sumokėjus 50% nario mokesčio sumos;
  • Nelikus vietos pratęsimo hologramai klijuoti, pildoma FS-2 forma ir nemokamai išduodamas naujas LS nario pažymėjimas.

Visiems tiems kurie dar nėra gavę pažymėjimų, nors anketos buvo paduotos prieš vienerius ar dvejus metus, rekomenduojame anketas su nuotraukomis teikti iš naujo! Juk būna ir taip, kad Jūsų anketos mūsų ir nepasiekia, arba pamirštate atsiųsti nuotrauką, arba neesate susimokėję nario mokesčio. Tad nesnauskite ir siųskite mums savo anketas :)

Jei turi klausimų ar pasiūlymų dėl LS nario pažymėjimo – nedvejok ir rašyk sesei Sandrai adresu pazymejimas@skautai.lt

Šiemet su skautiškuoju “pasu” Jūs galite gauti nuolaidas čia:

- Parduotuvėje “Armijai ir civiliams” - 10 % nuolaida prekėms

Birštono g. 12, Kaunas

Taikos pr. 52, Klaipėda

Jogailos g. 11, Vilnius

Laisvės pr. 62, Vilnius

www.arsenal.lt

- “Labas” nuotykių parke Vilniuje – 10 % nuolaida nuotykiams.

www.labasnuotykiuparkas.lt

- “One” nuotykių parke Druskininkuose – 10 % nuolaida nuotykiams.

www.onenuotykiuparkas.lt/

Nuolaidų ir specialių pasiūlymų sąrašas plečiamas ir atnaujinamas.