2012-09-01

"Vilkų pėdomis" - 1 žygis

Skautatinklio gimtadienio proga -Kernavės Ragučio pricų žygio "Vilkų pėdomis" trumpas aprašas ir akimirkos

VILKŲ PĖDOMIS

1 žygis VANDUO

Žygyje dalyvavo net 10 vyrukų, kurie įveikė visai smagias gamtos kliūtis, pasiplaukiojo su savo daiktais skersai Asvejos ežero, stovyklavo saloje, paklaidžiojo po pelkę, smagiai leido laiką, dar skaniau valgė, o kai reikėjo, susikaupę klausėsi tų žodžių, kurie turėjo būti išgirsti. Tad didelis AČIŪ dalyviams, nepabūgusiems šio žygio!!!

P.S ateityje nusimato dar 4 žygiai, kviečiame patyrusius iš visų kraštų jungtis! Būkite budrūs ir sekite info Skautatinklyje!

Rudokai- Dubingių piliavietė - Jonėnų piliakalnis – Pailgis

Viso: 33 km

Plaukimas Asvejos (Dubingių ež.) 550m + 210m su daiktais.

Nakvynė saloje, Jonėnų piliakalnyje.

Pelkės klaidžiojimai: 1 tiltas padarytas iš nukirsto medžio per upelį, antrasis – buvusio padarymas įveikiamu. Antra diena 6 val. pilnai ant kojų.

Programos metu: pašnekesys apie partizanus ir jų pasiaukojimą, dainos, sėlinimo žaidimas, mazgų mokymasis, patyrimo laipsnio studijavimas.

Visi gražūs ir tvarkingi, dar kojom nepritrintom, Asvejos tiltu link piliakalnio!