2013-02-04

Pamario tuntas kviečia į skautišką aukcioną!

Pasiilgai skautiško aukciono? Nežinai kaip sumažinti Jubiliejinės stovyklos mokestį? Dalyvauk aukcione BP gimtadienio metu!

Pamario tuntas kviečia sudalyvauti skautiškame aukcione ir padėti Pamario tunto vaikams įsigyti kelialapius į Jubiliejinę Stovyklą!

Nori pardavinėti ką nors aukcione? Tai turi būti ypatinga su skautiška istorija. Registruokis noriustovyklauti@gmail.comRegistruojantis būtina nurodyti ką pardavinėsi ir kokia pradinė kaina. Kiekvienas gali pardavinėti ne daugiau kaip 2 SKAUTIŠKUS daiktus ir ne mažesne pradine kaina kaip 1Lt.
Pvz. Br.Vygio žygio batai, kuriais jis ėjo į pirmą savo skautišką žygį ir su jais nuėjo ne vieną šimtą kilometrų;
S.Editos pirmoji skautiška vakarienė, kuri vis dar iki šiol pamaitina visą skautų stovyklą.
Tavo pirmasis skautiškas movas, kurį nešioji iki pat šiol ir jis kartu su tavimi patyrė ne vieną skautišką nuotykį.

Aukcionas – viešas prekių ar paslaugų pardavimas pasiūliusiajam didžiausią kainą. Laukia nuostabūs aukciono vedėjai s.Julija ir br.Audrius!

Atmink, jog aukcionas vyks ne skautiškais pinigais, o tikraisiais, o uždirbti pinigėliai bus skirti kelialapiams į Jubiliejinę Stovyklą ;)

Vaišės suneštinės, vasario 22d. 17:00 Marijos Taikos Karalienės Bažnyčioje, Rumpiškės g.6, Klaipėda.

Labai kviečiame įsijungti visus suaugusius ir mažuosius narius.

Iki pasimatymo Baden Powell'io gimtadienyje!