2014-12-25

Registracija į Baltic Jamboree 2015 prasideda!

Nepraleisk progos stovyklauti kartu su 600 skautų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos

Baltic Jamboree - tai kas penkerius metus organizuojama stovykla, vienijanti skautus iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šiais, 2015 metais, fantastiškos tarptautinės patirties pasisemti keliausime į Estiją - nepraleisk šio šanso ir junkis prie mūsų komandos!

KAS? Tarptautinė stovykla "Baltic Olympic Jamboree - Ancient Games"

KUR? Tagametsa, Estija

KADA? Liepos 14 - 19 d.

KAINA? Vadovams ir dalyviams 80 EUR (+ papildomos kelionės, draudimo ir atributikos išlaidos)

AMŽIUS? 12 - 18 metų (vienas vadovas į stovyklą keliauja kartu su 10 vaikų)

18+? SAVANORIAUK (IST) Stovyklos kaina savanoriams 40 eurų (+ papildomos kelionės ir draudimo išlaidos). Savanoriai taip pat dalyvauja stovyklos įrengime (liepos 10-13 d.) ir tvarkymesi po jos (liepos 20-22 d.)

KĄ VEIKSIME? Varžysimės viduramžių olimpinėse žaidynėse, dalyvausime senovinėse apeigose, geriau pažinsime savo ir kaimynų istorija bei kultūra bei susirasime daug naujų draugų.

REGISTRACIJA? Dalyvius ir savanorius iki sausio 15 dienos registruoja kraštų seniūnai.

Paskubėk - dalyvių skaičius ribotas, tad kas pirmesnis - tas gudresnis!

Iškilo klausimų? Lietuvių delegaciją kuruoja šauni komanda, į kurią visada galima kreiptis!

Rašyk mums, delegacijos vadovas Šarūnas Montvilas: sarunas.montvilas@gmail.com

Stovyklos Facebook puslapis