2015-08-11

Omano skautai kviečia į renginį skautams

Ieškomai atstovai vykti į skautišką renginį Omane.

Omano skautai kviečia į jų organizuojamą kultūros renginį skautams - pabendrauti, pristatyti atstovaujamas organizacijas ir kultūras. Renginys - puiki kultūrinė programa, kelionės ir kiti nuotykiai.

Kada? Lapkričio 3-11 dienomis
Kur? Muscat, Omanas
Kam? vyrams skautams 18-25 m. amžiaus
Kiek? Omano skautų org. dengia apgyvendinimą, programą ir maitinimą, atstovai turi pasirūpinti tik kelionės išlaidomis.

Ieškomi du atstovai iš Lietuvos skautijos, kurie, rekomenduojami tarptautinių reikalų koordinatoriaus, vyktų atstovauti Lietuvos skautijai minėtame renginyje.

Susidomėjusius kreiptis į international@skautai.lt iki rugsėjo 1 d.. Rašant laišką paminėti motyvaciją dalyvauti renginyje bei taip pat atsiųsti skautišką CV.

Josmar iš Maltos pasakoja, kaip 2013 metais keliavo į Omaną: http://euroscoutinfo.com/2013/10/01/josmar-travels-to-oman-to-live-1001-memorable-experiences/

LS URS informacija