2015-09-11

Konferencija „Lietuvos skautija prieš ir po dvidešimties metų“

Konferencija skirta Lietuvos skautijos 20-mečiui paminėti

Konferencijos nuotraukas rasite ČIA

1995 metais, rugsėjo 15 dieną buvo įregistruota Lietuvos skautijos organizacija. Šįmet mums sukanka 20 metų. Šis, antrasis jubiliejus mūsų augančiai organizacijai itin svarbus, todėl norime prisiminti, kas šį dvidešimtmetį mums buvo svarbiausia, ir pažvelgti į tai, kaip Lietuvos skautija atrodo šiandien.

Taigi, kviečiame jus dalyvauti iškilmingoje Lietuvos skautijos dvidešimtmečio konferencijoje „Lietuvos skautija prieš ir po dvidešimties metų“.

Laikas: Rugsėjo 11 diena, 13 valanda.

Vieta: Lieuvos Republikos Seimas (Gedimino pr. 53, Vilnius), Kovo 11-osios salė.

REGISTRACIJA: Privaloma registracija el. paštu info@skautai.lt, nurodant savo vardą, pavardę bei gimimo datą iki rugsėjo 7 dienos. Dėmesio: be išankstinės registracijos į renginio vietą patekti negalėsite.

Programa:

I dalis:
fil., sktn., s v., br. Giedrius Globys - „Lietuvos skautija prieš 20 metų“.
kun., s. v., br. Antanas Saulaitis - Skautai ir tarnystė“.
fil., vyr. sk. Vaiva Klimaitė - Skautai ir savanorystė“.
fil., v.s. Gintautas Taoras - Mes esame lietuviai skautai“.

II dalis:
s. v., br. Karolis Žemaitis - Skautija ir jaunimo politika“.
s. s., br. Giedrius Masalskis - Skautai, kaip visuomenės ugdytojai“.
dr. Kevin Camilleri - „Scouting, the Learning Organisation“
vyr. sktn., s. v., br. Giedrius Vaidelis - Neformalus ugdymas, kaip skautų metodas“.

Po konferencijos taip pat vyks neformalus vakaras.

Iškilus klausimui, galite kreiptis el. paštu info@skautai.lt arba telefonu 861479646.

Konferenciją remia:

- LS Pirmija