Nuotrauka: Rytis Rakauskas

2023-06-30

Lietuvos skautijos nario mokestis už 2024 m.

Mieli Lietuvos skautijos vadovai ir nariai, kviečiame susipažinti su nario mokesčio informacija!

Lietuvos skautijos nario mokestis renkamas kas metus nuo liepos 1 dienos iki gruodžio 1 dienos už ateinančius metus t.y. 2024 m. Nario mokestį galima mokėti vienetais arba asmeniškai.

Kaip naudotis Lietuvos skautijos duomenų sistema ir užpildyti informaciją apie nario mokestį rasite čia.

2023 m. kovo 25 d. Lietuvos skautijos eilinio vadovų suvažiavimo metu buvo patvirtintas naujas nario mokestis. Lietuvos skautijos narystės nuostatai.

Nario mokesčio dydis mokant už 2024 m.

• LS nario mokesčio dydis – 17 EUR. Visiems iki 29 m. ir vyresniems nei 29 m., jeigu pagal LS struktūrinius nuostatus užima pareigas.
  • Jeigu šeimoje yra 2 LS nariai, nario mokestis – 15 EUR, jei 3 LS nariai – 11 EUR, jei 4 ir daugiau LS narių – 8 EUR vienam asmeniui.
  • LS nariai, vyresni nei 29 metų (iki ateinančių kalendorinių metų liepos 1 d. sulauksiantys 30 metų) ir pagal LS struktūrinius nuostatus neužimantys vadovaujančių pareigų, moka 42 EUR nario mokestį.
  • LS pirmijos, Etikos komisijos, Kontrolės komisijos ir LS tarybos nariai, vyresni nei 29 metų, nario mokestį moka kaip vadovaujančias pareigas užimantys vadovai – 17 EUR.
  • Į šeimoje esančių LS narių skaičių įskaičiuojami visi (vyresni ir jaunesni nei 29 metų), tačiau nuolaidos taikomos tik nuo 17 EUR mokesčio (pvz., šeimoje yra keturi LS nariai: du jaunesni nei 29 metų, ir du vyresni nei 29 metų, iš kurių tik vienas užima vadovaujančias pareigas – tada nario mokestis atitinkama tvarka yra 8 EUR , 8 EUR, 8 EUR, 42 EUR).

SVARBU! Stojamasis nario mokestis mokamas už 2023 m.  iki gruodžio 31 d. – 12 EUR (iki 29 metų arba vyresniems užimantiems pareigas) arba 30 EUR (vyrseniems nei 29 metai ir neužimantiems pareigų).

Mokėjimo sąskaita

Lietuvos skautijos nario mokesčio sąskaita: LT707044060002267183 AB SEB Bankas. Prašome Lietuvos skautijos nario mokestį pervesti į šią sąskaitą!

Gavėjas: Lietuvos skautija

Pavedimo paskirtis: Jūsų skautiškas vienetas ir vieneto narių skaičius už kurį sumokate.

Primename, kad norint pateikti LS nario mokesčio registraciją už 2024 metus, vienetų vadovams reikia prisijungti prie LS duomenų sistemos: https://ls.tee-pee.com/login, taip pat labai prašome, pateikus nario mokesčio registraciją sistemoje, pavedimo kopijas atsiųsti LS administracijos skyriaus koordinatoriui(-ei) el.paštu info@skautai.lt, kilus klausimams ar nesklandumams, kreipkitės tuo pačiu el. paštu.

Kita svarbi informacija:

Naujai prisijungę vaikai bei vaikai, neturintys jaunimo programos dalyvio narystės sutarties, turi ją pasirašyti. Sutarčių atsiųstų kartu su 2019, 2020 metų žiniaraščiu iš naujo tiems patiems vaikams pasirašyti nereikia, šios sutartys galioja.

2018 metais įsigaliojus asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymui, labai svarbu, kad vaikų tėvai pasirašytų narystės sutartį (Pridedame Lietuvos skautijos asmens duomenų tvarkymo taisykles).

Visi pilnamečiai organizacijos nariai bei pareigas užimantys vadovai turi būti pasirašę savanoriškos veiklos sutartį.

Jaunimo programos dalyvio ir savanoriškos veiklos sutartis bei kitą naudingą informaciją rasite čia: https://www.skautai.lt/dokumentai/3-vadovams

Aukime ir kurkime kartu!