Ką veikti?

Renginiai

Akademija šiais metais vyks Lietuvoje!

Kada? Lapkričio 2-6 dienomis.

Kur? Vilnius Grand Resort, Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200

Kaina? 200 Eur (iš kurių 100 Eur padengs Lietuvos skautija, jei ruošiatės nakvoti mokymų vietoje; ir nemokamai, jei atvyksite tik į pačius mokymus.)

Savanoriai - renginyje dalyvauja nemokamai. Savanoriai padės kuruoti procesus, maistą, taip pat svarbus tvarkos palaikymas, bus ir laisvo laiko, kurį bus galima išnaudoti dalyvaujant paskaitose.


Registruotis reikia parašant vyr. skautininkei Akvilei el.paštu akvile@skautai.lt
Lauksim jūsų registracijų iki antradienio, spalio 11 dienos.

Renginio puslapis.

 

Skautų veikloje dalyvaujantys asmenys vis dažniau veikia visuomenės lygmenyje, kurdami ryšius tarp šalių, bendruomenių ir asmenų. Mūsų asociacijos yra galingi mainų ir susitikimų portalai, įgalinantys ir palengvinantys žmonių dialogą.

Todėl simbolinė "Akademijos 2022" sistema yra portalo sistema: portalas, skirtingai nei durys ar langas, visada yra atviras, jis leidžia keliauti ir pasiekti vietas bei žmones, net jei kelionės tikslas ne visada žinomas. Šis renginys pats savaime yra portalas, kuris sukuria galimybes tarp mūsų asociacijų ir narių keistis, susitikti ir augti kartu.

Akademijos 2022 vieta taip pat atkartoja šią simbolinę sistemą: pandemijos laikotarpiu Vilniaus miestai Lietuvoje ir Liublino miestai Lenkijoje ėmėsi iniciatyvos sukurti virtualų portalą tarp dviejų miestų, leidžiantį praeiviams iš abiejų miestų bendrauti realiu laiku, taip panaikinant geografines kliūtis.