Ką veikti?

Renginiai

Skautų dainų konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau“ vėl beldžiasi į jūsų duris ir širdis. Ar sausio mėnesį susitiksime konkurse? 

 

Lietuvos skautijos (LS) organizuojamas konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau“, skirtas vyriausiojo skautininko Felikso Šakalio atminimui – tradicinis kasmet vykstantis nacionalinis skautų dainų konkursas, kuriuo siekiama skatinti skautus dainuoti ir populiarinti savo krašto dainas.

Konkurse dalyvauti gali Lietuvoje veikiančių skautiškų organizacijų nariai. Dalyviai skirstomi į penkias grupes: Jaunesnieji skautai (6–10 m.); Skautai (11–14 m.); Patyrę skautai (15–17 m.); Vadovai (18+ m.); Skautiškos šeimos (vaikai, tėvai, seneliai, dėdės, tetos ir t.t.).

Finalinis konkursas vyks Kaune 2024 m. sausio 20 d.

 

Privalomų dainų pasirinkimas toks platus, kad tikrai atrasite sau artimą: 

GDDG'23 nuostatai by Lietuvos_skautija on Scribd

 

Gražių dainelių daug girdėjau by Lietuvos_skautija on Scribd

 

Mano Namai by Lietuvos_skautija on Scribd

 

Sudainuokime Lietuva by Lietuvos_skautija on Scribd

 

Lietuva brangi by Lietuvos_skautija on Scribd

 

 

Tarp trijų vandenų by Lietuvos_skautija