Ką veikti?

Renginiai

date_range 2022-05-31 21:00 - 2022-08-31 21:00

Tarptautinės stovyklos 2022

Lietuvos skautija priklauso Pasaulinei skautų judėjimo organizacijai (WOSM), todėl kiekvienas iš mūsų, tapdamas LS nariu, kartu prisijungiame ir prie didžiulio tarptautinio tinklo, kuris leidžia mums bendrauti su broliais ir sesėmis iš viso pasaulio. Nepaisant kultūrinių skirtumų, skautiškas organizacijas vienija tos pačios vertybės ir veiklos metodai, taigi šis pasaulinis tinklas sumažina bendravimo barjerus ir yra puiki terpė jauniems žmonėms ir jų vadovams mokytis vieniems iš kitų.

location_on Užsienio šalys

Broli, sese, turime tau kelis klausimus!

Ar esi pasiruošęs stovyklavimui gamtoje tradicinėse "Podsada" palapinėse?

Ar esi pasiruošęs nuotykių ir pionerijos perpildytam nuotykiui gamtoje?

Ar esi pasiruošęs stovyklavimui gamtoje visiškai be elektros?

Taip? Tuomet kviečiame dalyvauti tarptautinėse stovyklose 2022m.!

URS rekomenduoja:
Lietuvos skautijos Užsienio ryšių skyriaus grupė vadovams, vienetams, pavieniams skautams ir kitiems draugams

Leidinys "Tarptautiniai skautiški renginiai ir projektai: praktiniai patarimai norintiems dalyvauti ir organizuoti"

Svarbu:
• Visi asmenys, vykstantys į skautišką renginį užsienyje, turi būti Lietuvos skautijos nariai, susimokėję nario mokestį už einamuosius metus;
• Prieš vienetui išvykstant į užsienį, tiesioginis vadovas ar krašto seniūnas privalo informuoti Užsienio ryšių skyrių (international@skautai.lt) apie išvykimą ir atsiųsti dalyvių sąrašą (vardas, pavardė, adresas, tel. nr., el. paštas, kontaktai nelaimingo atsitikimo atveju, draudimo poliso nr.,vienetas);
• Daugiau svarbios informacijos apie vaikų lydėjimą, minimalų būtiną draudimą bei kelionės dokumentus rasite leidinyje "Tarptautiniai skautiški renginiai ir projektai: praktiniai patarimai norintiems dalyvauti ir organizuoti".
National Jamboree 2022 Königsdorf, Vokietija

nuo 2022-07-29

iki 2022-08-08

Nacionalinė Vokietijos skautų tautinė stovykla kviečia skautus iš Lietuvos. Stovyklos metu būsite kartu su vokietijos skautų vienetu, ad galėsite pilani patirti tikrą stovyklos dvasią. Dalyvių amžius nuo 10 metų. Kaina bus tikslinama  https://www.bundeslager.vcp.de/page/20/welcome-international-guests
Nawaka Netherlands   Olandija

 nuo 2022-08-08

iki

2022-08-17

Olandijos Jūrų skautai organizuoja nacionalinę stovyklą, kurios metu tyrinės unikalius Olandijos vandenis. Stovykla vyks 2022 metų Rūgpjūtį 8-17 dienomis.  Registracija: https://nawaka.scouting.nl/deelnemers/inschrijvingen/ Kaina 309 eurai iki Gruodžio 12d., po to kaina kils iki 324 eurų 11-18 metų skautams, o 7-11 metų skautams I etapas kainuos 155 eurus, vėliau kils iki 163 eurų.  http://nawaka.scouting.nl/