Ką veikti?

Renginiai

Europos skaučių ir skautų konferencija yra jungtinis renginys, apjungiantis Pasaulinės skautų judėjimo organizacijos (WOSM) ir Pasaulinės mergaičių skaučių asociacijos (WAGGGS) europos regionus. Šio renginio metu vyksta dvi konferencijos - 24-oji Europinė skautų konferencija, bei 17-oji Europinė skaučių konferencija.

Kartu susirinkę atstovai iš Europinių skautų asociacijų ir organizacijų spręs kuria linkme keliaus WOSM Europos regionas kitus tris metus, kaip vystysis WOSM ir WAGGGS bendradarbiavimas, taip pat bus išrinkti nariai į Europinį skautų komitetą ir WAGGGS Europinį komitetą.

Norėtum dalyvauti? Susisiek su užsienio ryšių skyriumi el. paštu international@skautai.lt
Naujausia informacija apie tarptautines galimyb Lietuvos skautijos Užsienio ryšių skyriaus facebook grupėje.