2012-05-02

Kernavės tunto stovykla "Miškuose prie bedugnės"

Kernavės skautai kviečia stovyklauti "Miškuose prie bedugnės"

Pildosi pranašingi sapnai, ir skautams vėl metas susitikti miškuose prie bedugnės tam, kad būtų atskleista išlikimo paslaptis...

Kas? 23-oji Kernavės tunto stovykla

Kada? Liepos 28 - rugpjūčio 4

Kur? Vieta dar tikslinama

Kiek? Užsiregistravus iki birželio 1 d. - 350 Lt, iki liepos 1 d. - 400 Lt, iki liepos 28 d. - 450 Lt, stovyklos dieną - 500 Lt. Iš šeimos važiuojant daugiau negu vienam vaikui, taikoma 50 Lt nuolaida kiekvienam skaičiuojant nuo mokėjimo etapo.

Registracija: Pas vyr. sk. Sandrą Striškaitę, el.p. kernaves.stovykla@gmail.com arba tel.nr. 861290363

Registruojantis reikia nurodyti savo vardą, pavardę, kaklaraištį, draugovę ir jos vadovą, gimimo datą ir kontaktinius duomenis (telefono numerį, adresą, elektroninį paštą).

Į kitus klausimus atsakys stovyklos viršininkė kand. į vyr. sk. Barbora Drąsutytė, el. p. barbora.drasutyte@gmail.com, tel.nr. 862540425