Kas Naujo?

Skautų naujienos

2005-12-14

Pirmija kviečia Tave papildyti jos gretas!

Tave domina nacionalinių renginių organizavimas, mokymai, nori tobulėti ir įgyti specifinių skautiškų, profesinių žinių bei įgūdžių, dirbti komandoje, kuri aktyviai prisideda prie Lietuvos skautų judėjimo? – [B]KVIEČIAME TAVE![/B]

Mūsų komandoje tu gali: įgyti naujos patirties (gali išmokti daugelio dalykų net ir nestudijuodamas jų), įveikti iššūkius skautavimui, gali sukurti ir įgyvendinti savo idėjas, susirasti naujų draugų, prisidėti prie organizacijos veiklos gerinimo.

Žinios ir įgūdžiai, kurių įgysi būdamas LS Pirmijoje: planavimas, organizavimas, idėjų generavimas, lėšų pritraukimas, mokymų vedimas, projektų valdymas, bendravimas su žiniasklaida ar verslo sektoriumi ir dar daug kitų.

Joks universitetas to neišmokys, o patirtį įgysi "saugiame inkubatoriuje“ - organizacijoje.

Keletas Pirmojos komandoje dirbančių narių pamąstymų:

----

Esu atsakinga už LS sekretoriatą ir kažkodėl daugelis žmonių šiuo metu mano, kad aš viską žinau, bet į Pirmiją atėjau visiškai „žalia“ nežinodama, kas tai yra... Buvo daug baimės, daug naujovių, buvo ir nesėkmių, bet viskas yra įveikiama. Šiuo metu esu atsakinga už visą LS raštvedybą, LS archyvą, tvarkau ir prižiūriu skautai.lt naujienas. Labai norėčiau visus pakviesti į Pirmijos veiklą, nes čia galite išbandysi save ir darbas Pirmojoje būtų Jūsų gyvenimiška patirtis, kurios neįmanoma įkainuoti.

Agnė Naikauskaitė (Sekretoriato skyrius)

----

Atėjau į Skautijos mokymų skyrių, kad galėčiau realizuoti save. Norėjau perteikti turimas žinias ir įgyti naujų. Labai patinka dirbti su kitais (komandoje) ir jiems padėti. Visada norisi kelti organizacijos lygį ir ją stiprinti.

Viktorija Polzunovaitė (Mokymų skyrius)

----

Atėjau į Pirmiją labai atsitiktinai. Su Pirmijos veikla buvau šiek tiek pažįstamas, tačiau tikrasis pažinimas atėjo dalyvaujant ir veikiant pačiam. Čia įgijau gyvenimiškos patirties, kurios negavau nei mokykloje, nei universitete. Teko organizuoti seniūnų sueigas, vadovų sąskrydžius, rūpintis vadovų palaikymo sistemos kūrimu (Tai tik keletas patirčių). Žinios ir įgūdžiai visada atsiras, svarbiausia yra noras tobulėti ir būti aktyviam.Jonas Dragūnas (Suaugusių skautybėje skyrius)

----

Pirmija - tai:

Kvalifikacijos kėlimas - yra daug galimybių tobulėti mokymuose, seminaruose - tiek Lietuvos, tiek užsienio šalyse;

Įrašas CV - tavo veikla Nacionaliniu organizacijos mastu bus puikus įrašas CV, taip pat kaip ir organizacijos rekomendacija, kai ieškosi darbo.

Susidomėjai?

Pagalvok kokioje pirmijos veikloje norėtum dalyvauti?:
Mokymų, užsienio ryšių, jaunimo programos, suaugusių skautybėje, viešųjų ryšių, ūkio, sekretoriato?

Užpildyk anketą (pridėtas kvietimo apačioje) ir siųsk į LS Nacionalinę būstinę (Trakų g. 18, Kaunas).

Jei kils neaiškumų – skambink į būstinę 8 37 422002 arba rašyk pirmija@skautai.lt. Tavo anketos labai lauksime!

Apie Pirmiją sužinosi daugiau interneto svetainėje: www.scout.lt