Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-01-31

Susipažinkime su ekologija!

sueigų planas ekologijos temai nagrinėti

Mielas vadove,

 

Ar tave kaip ir mane neramina pasikeitimai gamtoje, kurių negali paaiškinti? Ar kartais susimąstai, jog matyt gamta pyksta ant mūsų už tokį neatsakingumą jos atžvilgiu?Norėtum apie tai papasakoti vaikams, bet nežinai nuo ko pradėti?

Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakei teigiamai, siūlyčiau susipažinti su sueigų planu ekologijos temai nagrinėti. Sueigų planu gali pasinaudoti visi kam tik įdomu, bet jis orentuotas į skaučių amžiaus seses, nes kalbėti apie dideles problemas reikia pradėti kuo anksčiau. Sueigų plane yra daug smagių užsiėmimų ir veiklų sueigos metu, kurios padės išmokti šiek tiek daugiau apie gamtą, kurioje gyvename bei jai daromą žalą, kaip jos išvengti. Sueigų planą sudaro tiek teorinė, tiek praktinė dalis, kad nei vienas nenuobodžiautų sueigos metu!

Pradėkime būti atsakingi jau šiandien ir to mokykime savo vaikus.

S. Giedrė

Sueigų planas ekologijos temai nagrinėti by Lietuvos_skautija