Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-13

Žavesys ir kitos paslapyts

Brrrr… Ar jauti kaip žiemą traukiasi? Ar girdi kaip pavasaris beldžiasi į duris? Turėtum atsakyti – TAIP, jei sėkmingai prieš porą dienų iš savo kiemo išvarei žiemą. O kol šiluma dar keliauja pas mus, sulaukėme šv. Valentino dienos.

Brrrr… Ar jauti kaip žiemą traukiasi? Ar girdi kaip pavasaris beldžiasi į duris? Turėtum atsakyti – TAIP, jei sėkmingai prieš porą dienų iš savo kiemo išvarei žiemą. O kol šiluma dar keliauja pas mus, sulaukėme šv. Valentino dienos. Jei kol kas dar nepavyko sužavėti patinkančio brolio ar sesės, štai keli veteranų patarimai, kaip su šia užduotimi susitvarkyti.

 

Kaip sužavėti patinkantį brolį?

 

„Dėmesiu, šypsena ir dideliu sumuštiniu:) Broliai visada alkani:)“ 

- vyr. sk. sesė Jūratė Jonytė

 

„Oi, tai tikriausiai dainomis, kulinariniais sugebėjimais, paskatinimo žodžiais, ir, kas be ko, akelėmis žybsinčiomis mėlynom svajonėm“

- vyr. sk. sesė Viktorija Ambroževičiūtė

 

„Oj, apie tai, kaip sesę skautę sužavėti, turbūt galėčiau papasakot, bet kaip brolį sužavėt man pačiai dar paslaptis...“

- vyr. sk. sesė Aistė Lukaševičiūtė

 

„Mūsų draugovės sesės tiesiog užburia, nes turim pakankamai visokių viralų ir burtažodžių“

- vyr. sk. sesė Aiste Praskeviciute

 

„Brolį skautą sužavėti galima keliais būdais. Pirma: nerealiu seserišku žavesiu. Antra: surišamų mazgų skaičiumi. Trečia: efektyviausia suvilioti brolį maistu.“

- vyr. sk. sesė Ieva Keršulytė

 

„Broliai turi žavėt seses, o ne sesės juos! Sesės žavi jau vien tuo, kad yra, o jei padainuoja, sugalvoja kokią staigmeną, išverda makaronų ar parodo kaip gerai moka naudotis kirviu, tai čia jau visai link sėkmės turbūt“

- vyr. sk. sesė Jorė Astrauskaitė

 

„Žinoma, pirma mintis - tiesiausiai per skrandį. Bet labai jau banali mintis (nors veikia, tikrai veikia). Visuomet padeda sesiškas rūpestis - pagirdyti gaiviu vandenėliu dirbant sunkius pionerijos darbus, pavaišinti šokoladu, jei brolis nusiminęs, laiku ir vietoje atsirasti su pleistriuku žaizdelei užklijuoti ir panašiai... Taip pat svarbi ir išorinė išvaizda - tvarkinga, prižiūrėta uniforma daro gerą įspūdį. Nepamirškime vidinio žavesio, tad sesė neturėtų negalvodama plepėti, apkalbinėti, skųstis ir verkšlenti dėl niekų. O svarbiausia - būti su visais draugiška, linksma ir pozityvi (ypač su pačiais mažiausiais skautukais) - čia koziris “

- vyr. sk. sesė Milda Bacevičiūtė

 

„Jų vilioti nereikia, jie patys ateina, užuodę naminių lašinių kvapą. ;D “

- vyr. sk. sesė Karolina Alminaitė

 

„Svarbiausia yra pasidažyti suodžiais ir pasipuošti plaukus lapais. Dar geriausia yra kai brolis pamato tave ką nors rimtai veikiant, pavyzdžiui, suplukusią kertant medį arba apsikrovusią nešvariais puodais prie upelio. Pats efektyviausias būdas, sakyčiau, yra palaukti, kol brolis eis nuo upelio, ir tuo metu nešti vandenį į virtuvę, nes broliai mūsų tikrai geri ir tikrai pasisiūlys padėti. Tada atsiras proga pokalbiui ir galėsite puikiai atskleisti savo puikiąsias savybes ir žinias, kurios brolį galėtų sužavėti:)“

- kandidatė į vyr. sk. sesė Gabija Kubiliūtė

 

„Aš sakyčiau nesipraust ir nesišukuot, o jeigu šitaip kažkuris sugeba apsižavėt - tekėt už jo“

- kandidatė į vyr. sk. sesė Laura Burokaitė

 

„Parodyt jam savo šiaurinę žvaigždę“

- kandidatė į vyr. sk. sesė Rūta Marija Ona Slavinskaitė

 

„Man rodos, reikia daug šypsotis ir pasidalinti maistu."

- kandidatė į vyr. sk. Akvilė Milkevičiūtė

Kaip apžavėti sesę skautę?

 

„Kadangi skautai neatsiejami nuo mazgų, tai aš parodau savo firminį meilės mazgą, kuriam reikia brolio ir dailios sesės“

- vyr. sk. brolis Tadas Kavaliauskas

 

„Mazgais. If you know what I mean :)“

- vyr. sk. brolis Mantas Sideravičius

 

„Na, sesės įvairios, kaip ir viskas šiame pasaulyje, vieno ar dviejų tinkamiausių būdų tam nėra. O jei jau sumąstei sužavėti, tai tą reikia daryti nuoširdziai ir kad tai butu netikėta! Net pats paprasčiausias menkniekis, pvz. atvirukas ant jos 5 aukšto palangės su tavo siūlomo susitikimo vieta gali būti pakankamas netikėtumas, padėsiantis apžavėti sesę. Kai tikrai galvoji apie sesę, tai tuomet tai sesei ir atrandi tą tinkamiausią būda apžavėjimui :) “

- vyr. sk. brolis Vytautas Rūkštelė

 

„Stebėti stebėti. Čia pagrindas. Viskas iš to.“

- vyr. sk. brolis Saulius Arlauskas

 

„Reika mokėti labai gražiai mirksėti, va taip ;)“

-kand. į vyr. sk. brolis Rokas Dovydėnas

 

„Visų pirma, ką skautas turi padaryti, kad sužavėtų sesę, tai būti panašus į tikrą vyrą, nes tik tikri, vyriški vyrai patinka sesėms. Ne nupiepieliai, paliegeliai, silpnavaliai, žalingų įpročių valdomais smegenais, o  pasitempę, nusiprausę, nusiskutę. Ką kalbėti turi spręsti pagal situaciją. Geriausia ir greičiausia priemonė sužavėti sesę, tai ne kalbėti, o dainuoti serenadą po balkonu ar prie palapinės (tik ne paryčiais). Šokoladą mėgsta visos sesės, tai kiekvienas brolis turetų jo turėti visada, nežinia kokia situacija išpuls =)“

- vyr. sk. brolis Andrius Šakalis

 

„Ištempti tentą :)“

- kandidatas į vyr. sk. brolis Jokūbas Kuprevičius

 

„Sesę skautę gi paprasta sužavėti - būk broliu skautu ir viskas kaip iš pypkės eisis :)“

- kandidatas į vyr. sk. brolis Jonas Sideravičius

 

„Erm, reikia būti mandagiu ir riterišku.“

- kandidatas į vyr. sk. brolis Simas Strioga

 

„Sesę skautę… Sužavėti galima davus jai kondencofkės :> “

- kandidatas į vyr. sk. brolis Edvinas Šereiva

 

„Pats pagrindinis dalykas, norint sužavėti sesę skautę, yra ją nustebinti. Gerąja prasme. Padaryti tai, ko ji visai nesitiki arba nedrįsta tikėtis, pvz.: atnešti karštos arbatos, kai jau antra diena pliaupia lietus ir nėra nei vienos sausos malkos; stovyklos paštu nusiųsti, iš velniai žino iš kur gauto, spalvoto popieriaus išlankstytą rožės (arba ko nors mažiau banalus) žiedą. Parodyti, kad ja rūpiniesi, bet tuo pačiu tai padaryti įdomiai. Simple as that. Ir svarbiausia nebijoti apsikvailinti. “

- kandidatas į vyr. sk. brolis Karolis Žemaitis

 

„Na, su sese skaute dažniausiai susitinki per skautiškus renginius, tai jų metu labai įvairiai galima atkreipti sesės dėmesį (pvz.: padaryti kavos ar arbatos, maisto eilėje paimti jai maisto ir t.t.). Aišku reikia nepamiršti ir pačiam atrodyti gerai: tvarkinga uniforma, iniciatyvumas, atsakomybė... Renginio mieste metu truputį nusiplaut nuo programos ir pakviesti kavos. Taip pat, suteikti kažką naujo, įsimintinesnio: paplukdyti su baidare, paburiuoti, palandžiot po kokius griuvėsius, aprodyti gražiausias vietas šalia stovyklavietės... Žinoma labai daug priklauso ir nuo to kokia sesė :) “

- kandidatas į vyr. sk. brolis Deividas Brokas

 

Tikimės, kad po tokios galybės patarimų, pagaliau rasi būdą sesės ar brolio dėmesiui patraukti!

O visai nesenai mums pavyko susisiekti su garsiausia aiškiarege Alibaba. Pasak Alibaba ir jos astrologinių stebėjimų, dabar mėnulio tamsioji pusė kaip tik atsisukusi į Marsą, Jupiterio palydovai išsirikiavo į vieną eilę, o šaulio žvaigždynas taikosi į Mergelės žvaigždyną. Tai reiškia, kad burtažodžių ir magijos galios sustiprėjo, o meilės termometrai rodo tiesą. Štai jums vienas: http://love.xex.lt/index.php?lang=&love_test=18637

 

Oro bučinius siunčia,

Kandidatai į vyr. sk. sesė Eglė ir brolis Karolis