Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-16

Lenkijos skautai sveikina Vasario 16-osios proga!

Prisimindami nuotykius Rajd Grunwaldzki stovykloje, draugai Lenkijos skautai siunčia muzikinį sveikinimą :)

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga - sveikinimai nuo draugų iš Lenkijos.

"In the Day of Re-establishment of the State of Lithuania - from Polish scouts for our Lithuanian friends, especially Tomas Rakovas, Beatričė Leiputė, Elena Sinkevičiūtė, Karolis Žemaitis, Simona Kurtinaitytė, Gabrielė Motiejauskaitė, Povilas Dabrila, Matas Pranskevičius, Nora Matulytė, Gabija Vyšniauskaitė, Edvinas Norkevičius, Paulius Pranskevičius, Laura Vilbikaitytė, Laimis Ižganaitis."

(liet. Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, nuo Lenkijos skautų, visiems draugams lietuviams, ypač Tomui Rakovui...)

Vasarą stovykloje mūsų nuolat prašė dainuoti "tą gražią dainą" - "Mano namai". O dabar išmoko ją dainuoti patys!