Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-22

Popietės TV, 14 laida: su kuo valgomos skiltys?

Šįkart sesei Gabijai pavyko pakalbinti vienos legendinių skilčių narį, brolį Rūkštę, ir sužinoti daug įdomybių apie kadaise garsėjusią Skėrių skiltį.

Sveiki, broliai ir sesės,

Skautatinkliui šį mėnesį pakvietus pasidalinti mintimis ir patirtimi apie svajonių skiltis, nejučia grįžta prisiminimai ir kadaise girdėti pasakojimai apie legenda tapusias skiltis. Šįkart sesei Gabijai pavyko pakalbinti vienos legendinių skilčių narį, brolį Rūkštę, ir sužinoti daug įdomybių apie kadaise garsėjusią Skėrių skiltį. 

Smagaus žiūrėjimo!

Šio mėnesio skautatinklio iššūkio tema - skiltys. Ar tu jau papasakojai apie savo skiltį? O gal vis dar mąstai, kaip turėtų atrodyti svajonių skiltis? Kokios pareigos joje turėtų būti, ką ji turėtų veikti? Pasidalink!

Popietės TV komanda