Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-02-24

Visa informacija apie registraciją į Jubiliejinę stovyklą

Didžiausias metų nuotykis jau visai ant nosies. Jūsų dėmesiui - visa informacija apie registraciją, galimybes keliauti nemokamai ir dar šis tas.

KAS? Jubiliejinė skautų stovykla.

KADA? Liepos 6 - 14 d.

KUR? Telšiuose

KIEK?

Dalyvio mokestis

2013 m. birželio, liepos mėn. ir stovykloje – 450 Lt

Vadovų ir savanorių mokestis

2013 m. gegužės, birželio, liepos mėn. ir stovykloje – 250 Lt

Vienos dienos mokestis: 60 Lt/ d.

Prieš registruojantis reiktų pagalvoti, ką planuoji veikti stovykloje:

1. Jei esi jaunesnis negu 18m. - tau labai pasisekė, nes būsi stovyklos dalyvis, taigi galėsi eiti į visas programos dalis, kurias tik norėsi.

Kaip registruotis?

Visi jaunesni negu 18 m. skautai į stovyklą registruojasi pas savo vadovą. Taigi, tau reikia nuo ateinančios sueigos, kiekvieną savaitę pradėti vadovo klausinėti KADA užsiregistruosite. Jeigu vadovas nežino kaip registruotis, parodyk jam šį straipsnį.

2. Jei esi vyresnis negu 18m. - tau irgi labai pasisekė, nes gali rinktis veiklą, kuri tau labiausiai patinka:

a. Gali būti vadovas. Tokiu atveju į stovyklą  turėtum atvykti su skautų vienetu (nuo 10 iki 15 dalyvių, jaunesnių negu 18 m.) ir visą savaitę gyventi su jais. Tai reiškia rūpintis pastovyklės tvarka ir buitimi. Programą dalyviams organizuos atskira savanorių grupė.

Kaip registruotis?

Tam, kad užsiregistruotum, kaip vadovas, tau reikia atsidaryti elektroninės registracijos sistemą: http://scoutreg.eu  Sistemoje reikia užpildyti visus langelius ir spausti mygtuką "Registruotis".

Iš karto po registracijos į nurodytą elektroninį paštą turėtum gauti patvirtinantį laišką. Jei jo negavai, kreipkis į registracija@js2013.lt

Po anketos patvirtinimo turėtum gauti laišką su rekvizitais apmokėjimui, o po apmokėjimo ir patį kelialapį į stovyklą. DĖMESIO, stovyklos kelialapį būtina atsispausdinti ir atsivežti su savimi į stovyklą - tai bus tavo įėjimo bilietas.

Vadovai į stovyklą registruojasi su savo skautų vienetu. Vienas vadovas gali atvažiuoti į stovyklą su skautų grupe ne mažesne, nei 10 ir ne didesne nei  15 žmonių, jeigu grupė didesnė, už ją gali būti atsakingi du vadovai. Vaikų grupę turi užregistruoti pats vadovas po to, kai užsiregistravo pats ir gavo kelialapį (tik tada vadovo duomenys atsiranda sistemoje ir registruojant vaikus juos galima priskirti konkretaus vadovo globai).

b. Gali būti savanoris. Tokiu atveju į stovyklą atvyksti be skautų grupės ir darbuojiesi vienoje ar kitoje tau labiausiai patinkančioje srityje. Tai gali būti programa, virtuvė, stovyklos laikraštis, apsauga ir t.t.

Kaip registruotis?

Tam, kad užsiregistruotum, kaip savanoris, tau reikia atsidaryti elektroninės registracijos sistemą: http://scoutreg.eu  Sistemoje reikia užpildyti visus langelius ir spausti mygtuką "Registruotis".

Iš karto po registracijos į nurodytą elektroninį paštą turėtum gauti patvirtinantį laišką. Jei jo negavai, kreipkis į registracija@js2013.lt

Po anketos patvirtinimo turėtum gauti laišką su rekvizitais apmokėjimui, o po apmokėjimo ir patį kelialapį į stovyklą. DĖMESIO, stovyklos kelialapį būtina atsispausdinti ir atsivežti su savimi į stovyklą - tai bus tavo įėjimo bilietas.

Savanoriai į stovyklą registruojasi savarankiškai.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daugiau informacijos apie registraciją čia: http://scoutreg.eu/index.php/lt/pagalba

Skautiška istorija matuojama Tautinėmis -Jubiliejinėmis stovyklomis. Nepraleisk progos tapti istorijos dalimi!