Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-04-08

Pavasario šventė - Rumšiškėse!

Kauno krašto skautai kviečia visus į Pavasario šventę!

Broli, sese!

Ar pastarosiomis dienomis skautatinklyje pastebėjai pasakojimą apie tai, kad piktasis smakas bunda, ir nori iš mūsų atimti Pavasarį? Mes juk negalime to leisti! Jei nori prisidėti prie mūšio, ir įveikti slibiną Spjaudalių Baisūniškį visiems laikams – ši žinia kaip tik tau!

Kauno krašto skautai kviečia visus, didelius ir mažus, Pavasario šventėje stoti į amžiaus kovą „Kaip Jurgis smaką dobė“, pagaliau apginti Pavasarį nuo piktadario ir leisti Žemelei žydėti!

REGISTRACIJA. Vienetą registruoja vadovas. Užpildytą registracijos lapą iki balandžio 22 d. siųsti el.paštu motiejauskaite.g@gmail.com. Registracijos formoje būtina nurodyti, kurie skautai važiuoja iš tos pačios šeimos. Atsiuntus registracijos anketą, vadovas gaus sąskaitos numerį bei kitą informaciją, kaip sumokėti dalyvių mokestį.

Mūšio laikas – balandžio 27 d.;

Mūšio vieta – Rumšiškės, Lietuvos liaudies buities muziejus;


Mūšio bilieto kaina (registruojantis iki balandžio 15 d.) – 12 Lt (vienas dalyvis iš šeimos), 11 Lt (du dalyviai iš šeimos), 10 Lt (trys dalyviai iš šeimos), 9 Lt (keturi ir daugiau dalyviai iš šeimos)
Mūšio bilieto kaina (registruojantis nuo balandžio 16 d. bei šventės metu) - 15 Lt. (vienas dalyvis iš šeimos), 14 Lt. (du dalyviai iš šeimos), 13 Lt. (trys dalyviai iš šeimos), 12 Lt. (keturi ir daugiau dalyviai iš šeimos)

 

Dėmesio! LS bei JS atributikos parduotuvė atkeliaus ir į Pavasario šventę, tad pietų ir vakaro laužo metu galėsite įsigyti visų kataloge esančių prekių

 

 

 

PRELIMINARI ŠVENTĖS PROGRAMA *

Balandžio 27 d., šeštadienis

9:00 – 9:45 Šventės dalyvių atvykimas, registracija
10:00 – 11:00 Rikiuotė
11:00 – 12:00 Dangaus gyventojų šlovinimas
12:00 – 15:00 Didysis mūšis
15:00 – 16:00 Slibiniški pietūs
16:00 – 17:00 Pergalės vakarėlis

*Programa gali keistis

Kilus neaiškumams, kreiptis el.paštu motiejauskaite.g@gmail.com arba telefonu +37063989272 (Matas)

Iki susitikimo didžiajame mūšyje!

P.S. Praėjusios pavasario šventės įspūdžius gali pamatyti čia: