Kas Naujo?

Skautų naujienos

2013-06-13

Pasitikrink: ar žinai, kaip užsisakyti uniformą?

Jau ruoši uniformų užsakymą rugpjūčiui? Skubame informuoti apie kelis pokyčius užsakant uniformą.

Jau ruoši uniformų užsakymą rugpjūčiui? Skubame informuoti apie kelis pokyčius užsakant uniformą:

-          Pokytis nr. 1. Pradedame siūti uniformas, kurios atitinka universalius dydžius (S, M, L ir kt.). Dėl ko toks vienodinimas ir individualybių nurašymas? Paprasta. Per pastaruosius metus individualių išmatavimų būdu siuvamų uniformų dydžiai dėl įvairių priežasčių (tiek užsisakančiųjų, tiek  gamintojų) siekė 35% klaidų ir neatitikimų lygį iš visų gaminių. Dėl to sulaukėme labai daug nepasitenkinimo ir priekaištų. Manome, jog mažindami erdvę, kurioje galima suklysti, sumažinsime ir nepasitenkinusių skaičių :). Tai, ką reiks daryti prieš pildant užsakymų lapą, praktiškai nesikeis:

·                                         Pirmasis žingsnis: tiksliai išsimatuoti savo kūno apimtis pagal pavyzdį IR pritaikyti sau dydį pagal lentelę. 

·                                         Antrasis žingsnis: užpildyti uniformos užsakymo lapą (taip pat ir atributikos užsakymo lapą, jei reikia).

·                                         Trečiasis žingsnis: pervesti pinigus už uniformas ir užsakytą atributiką.

Sąskaitos numeris: LT26 7044 0600 0029 9166
Gavėjas: Lietuvos skautija
Į. k. 191907421
Bankas: AB SEB Bankas

·                                         Ketvirtasis žingsnis: užsakymo lapus bei banko pavedimo kopijas atsiųsti el.paštu skautiska.atributika@gmail.com

-          Pokytis nr. 2.  Anksčiau užsisakant uniformas, mes įsipareigodavome jas kokiu nors būdu perduoti jas užsisakiusiajam. Nuo birželio mėn. užsakymo mes įsipareigojame užsakytas uniformas nemokamai perduoti į užsakymo formoje pasirinktą vietą: Kauno skautų namą arba Vilniaus skautų centrą. Esant poreikiui siųsime uniformas į kitus miestus registruotu paštu, kas papildomai užsakovui kainuos 5 lt už vieną užsakytą prekę. Kas čia per....? Už gaminamas uniformas neužsidedame nei vieno lituko ir visus jūsų sumokėtus pinigėlius tiesiogiai pervedame gamintojams. Dėl šios priežasties, neturime finansinių išteklių siųsti užsakymus tiesiai į namus.

Užsakymai priimami iki:

Užsakymų atsiėmimas po:

Birželio 1 d.

Rugpjūčio 1 d.

Rugpjūčio 1 d.

Spalio 1 d.

Spalio 1 d.

Gruodžio 1 d.

Gruodžio 1 d.

Vasario 1 d.

Vasario 1 d.

Balandžio  1 d.

Balandžio  1 d.

Birželio 1 d.

 

Skautiškos uniformos kainos:

Marškiniai: 75 Lt
Kelnės: 92 Lt
Sijonas: 75 Lt


Jaunesniųjų skautų uniforma (polo marškinėliai ir džemperis): 50 Lt.

Skautiškos atributikos kainas galite rasti skautiškos atributikos kataloge: 

Skautiškos atributikos katalogas 2013 m. by Lietuvos_skautija

Liko neatsakytų klausimų? Kreipkis el.paštu skautiska.atributika@gmail.com arba skambink telefonu 868424198!

kand. į vyr. sk., s. Gabrielė