Kas Naujo?

Skautų naujienos

2004-12-17

LR "Klasika" laida "Europos Sąjunga jaunųjų skautų akimis"

Gruodžio 17 d. ryte Lietuvos radijo "Klasikos" programos laidoje "Ryto Allegro" dalyvavo Lietuvos skautijos projekto "Euro(pu)pa" dalyvės.

Lietuvos skautiją ir jos vykdytą projektą "Euro(pu)pa" pristatė Pirmijos Programos skyriaus vedėja Milda Laužikaitė. Laidoje dalyvavo pat. sk. Gintarė, kuri džiaugėsi savo dalyvavimu projekte, o skautus savo gyvenime įvardijo kaip gyvenimo būdą.

Radijo klausytojams "Skautatinklio" komanda dovanojo porą marškinėlių, kuriuos viktorinoje laimėjo Darius iš Klaipėdos, atsakęs kada buvo įkurtas pirmas skautų vienetas Lietuvoje, bei Vilma iš Raseinių, įvardijusi žvaigždučių skaičių ES vėliavoje. Geidžiamiausius SKAUTAI.LT suvenyrus dabar jau galima laimėti ir radijo eteryje ;)

Radijo laidos įrašą bus galima paklausyti laidų archyve http://www.lrt.lt/new/dayarchive.php?d=2004-12-17 . Laida transiliuota apie 9 val.