Kas Naujo?

Skautų naujienos

2004-12-18

„Jorės“ vyr. skaučių būrelio sesės aplankė onkologinėmis ligomis sergančius vaikus

2004 m gruodžio 18 d. Lietuvos Skautijos Kernavės tunto Jorės “ vyr. skaučių būrelio sesės aplankė onkologinėmis ligomis sergančius vaikus, Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikose.

Seses su savimi atsinešė ir Šv. Kalėdų dvasią, bei stebuklo laukimą į liūdesio pripildytas vaikų palatas. Vaikus ir jų tėvelius pradžiugino parengta Kalėdinė programėlė „Tapk Kalėdų senelio padėjėju“. Nuotaikingi žaidimai ir nuoširdūs laiškų rašymai Kalėdų seneliui leido vaikams patikėti stebuklu ir akis pripildyti džiaugsmo. Programėlės pabaigoje kiekvienam vaikučiui buvo įteiktas Kalėdų senelio padėjėjo sertifikatas ir po didelę sauja saldainių.

Labai pradžiugino labdaros akcijų rengėjų – „ Almos Adamkienės paramos ir labdaros fondo“, UAB „ Coca – Cola HBC Lietuva „ ir prekybos centrų „ Maxima “ - įsteigtos dovanėlės. Pliušiniais žaislais, spalvinimo knygutėmis, bei UAB „ Donlina “ spalvotais pieštukais buvo apdovanoti visi tuo metu ligoninėje buvę vaikai.

„ Jorės“ vyr. skaučių būrelio sesėms šis apsilankymas, kuris yra tikrai ne paskutinis, buvo tarsi iššūkis sau ir didelis savęs pažinimas. Tai buvo viskas kas sutelpa į skautų šūkį „ Dievui, Tėvynei, Artimui“. Kiek vėliau sesės aplankė ir vaikų namuose esančius vaikučius.