Kas Naujo?

Skautų naujienos

2007-01-05

Kalėdinio pašto naujienos

Praūžė gražiausios metų šventės, tačiau jas vis dar primena laiškai, laiškučiai ir atvirutės. Šiais metais Lietuvos skautija sulaukė virš 50 sveikinimų iš įvairiausių jaunimo organizacijų, valstybinių institucijų, įmonių, Lietuvos ir užsienio skautiškų organizacijų ir kitų mūsų draugų. Lietuvos skautiją pasveikino LR Prezidentas sk.v. V. Adamkus, LR Seimo pirmininkas V. Muntianas, Europos Parlamento narys V. Landsbergis ir dar daug kitų garbių žmonių. Tariame didelį AČIŪ jiems už šiltus žodžius.

Šiais metais paštininkams teko iš ties daug paplušėti ne tik nešant sveikinimus Lietuvos skautijai, bet ir nešant Kalėdinį Lietuvos skautijos sveikinimą jums. Tikimės kad paštininkai niekur nepaklydo ir nepametė nei vieno Jums skirto laiškučio.

Bet jei jūs vis dar negavote savo laiškučio su Šimtmečio emblema, tada gali būti kelios priežastys:
*Laiškas iš tiesų pasimetė pašte
*Žiniaraštyje užrašėte neteisingą adresą, dėl to jūsų laiškutis grįžo atgal pas mus (tokių laiškų šiuo metu turime 16)
*Jūsų vadovas neperdavė nario mokesčio su žiniaraščiais.
*Jūs tiesiog nesusimokėjote nario mokesčio.

Tad jeigu manote, kad turėjote gauti laiškutį, bet jo negavote, darykite taip:
1.Pasiklauskite savo vadovo ar tikrai sumokėjo nario mokestį už jus, ir išsiuntė žiniaraštį Lietuvos skautijos Finansų skyriui.
2.Parašykite laišką info@skautai.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, vienetą (kraštą, tuntą, draugovę) ir TIKSLŲ adresą (vardas, pavardė, gatvė, namo ir buto numeris, pašto indeksas, miestas) – mes su Jumis susisieksime, išsiaiškinsime kodėl vis dar negavote laiško ir jį vėl išsiųsime.

Linkime gražios metų pradžios!

Lietuvos skautija