Kas Naujo?

Skautų naujienos

2016-04-18

Po TOT mokymų - sustiprėjusi lektorių komanda

Mokymuose mokymų vadovams tobulėjo nauji lektoriai.

 

 

Praėjusį savaitgalį Šiluvoje vyko TOT (trainings of trainers) mokymai mokymų vadovams. Nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio popietės 10 iššūkį priėmusių LS vadovų sėmėsi žinias ir patirtį iš trijų patyrusių mokymų vedėjų.

 

Po šio savaitgalio, norisi pasakyti keletą nuoširdžių „ačiū“:

 

AČIŪ mokymų dalyviams: Ugnei, Renatai, Ignui, Almai, Vilijai, Stasiui, Povilui, Julijai, Editai ir Rūtai! Jūsų entuziazmas nuteikia itin pozityviai - LS mokymų komanda sustiprėjo dešimčia unikalių lektorių!

AČIŪ mokymų vedėjams Justinai, Daliai ir Pauliui už pasidalintas žinias ir nuoširdų norą padėti Lietuvos skautijai tobulėti!

AČIŪ Šiluvos Jono Pauliaus II-ojo namams ir jų administratorei sesei Onutei - už šiltą priėmimą ir labai skanų maitinimą - jautėmės kaip sugrįžę pas mamą savaitgaliui :)

 

O visiems LS vadovams noriu pranešti - būkite budrūs - nusimato „mokslingi“ metai :)

 

LS mokymų koordinatorė

s. Milda